KAN szuka pracowników do różnych działów. Kto może liczyć na zatrudnienie?

2022.10.26 15:29
Firma KAN szuka kilkudziesięciu pracowników na różne stanowiska. Chętni mogą się zgłaszać.
KAN szuka pracowników do różnych działów. Kto może liczyć na zatrudnienie?
Fot: KAN

Kilkanaście osób z doświadczeniem, i bez szuka firma KAN - jeden z największych pracodawców w regionie i ceniony producent innowacyjnych instalacji wodnych i grzewczych.

Na pracę mogą liczyć też studenci Politechniki Białostockiej. Najbardziej pożądani są ci z czwartego i piątego roku Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji ogrzewnictwo i wentylacja.

- Oferujemy zatrudnienie zarówno na stanowisku eksperta, jak i młodszego doradcy technicznego – doświadczenie zawodowe nie jest decydujące, bo jesteśmy w stanie przeszkolić i odpowiednio przygotować kandydatów na to stanowisko – informuje przedstawiciel działu HR KAN. – Niezbędny warunek to znajomość języka niemieckiego i studia kierunkowe na Wydziale Inżynierii Środowiska. Gwarantujemy pełne przygotowanie zawodowe, pakiet szkoleń wewnętrznych i wiele korzyści płynących z międzynarodowych doświadczeń Grupy KAN.

Firma poszukuje też m.in. malarzy proszkowych i pomocników malarza, operatorów frezarki, ślusarzy narzędziowych, pracowników transportu wewnętrznego.

Specjalista ds. Master Data

KAN zatrudni m.in. specjalistę ds. Master Data. Oferuje umowę o pracę na pełny etat i liczne benefity, jak dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie czy bony towarowe i paczki świąteczne. Osoba, która zostanie zatrudniona będzie odpowiedzialna za monitorowanie poprawności danych podstawowych, analizę i doskonalenie procesów administracyjnych Master Data, badanie przyczyn ewentualnych błędów i wsparcie w obszarze wdrażania nowych produktów. Na pracę ma szansę osoba z wyższym wykształceniem, z zaawansowaną znajomością MS Excel, dobrze znająca j. angielski, która jest skrupulatna i sumienna.

Menadżer ds. Rynków Zagranicznych

KAN szuka też menadżera do ds. Rynków Zagranicznych, który będzie zajmował się m.in. pozyskiwaniem nowych klientów na podległych rynkach zagranicznych i uczestniczył w spotkaniach handlowych, prezentacjach i szkoleniach produktowych. Do obowiązków pracownika będzie należało przygotowywanie ofert i umów handlowych, dokonywanie analiz rentowności prowadzonych projektów czy koordynowanie procesów związanych z eksportem. Oferta pracy skierowana jest do osoby z wyższym wykształceniem technicznym, która ma minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą eksportową i budżetem oraz w kierowaniu projektami i koordynowaniu pracy zespołu sprzedażowego. Wymogiem koniecznym jest też biegła znajomość j. Angielskiego. Pracodawca oferuje pewne zatrudnienie, dużą samodzielność i pakiet socjalny.

Operator frezarki

Na pracę może także liczyć operator frezarki, który będzie zajmował się obsługą maszyn związanych z obróbką metali, pisaniem programów i doborem narzędzi oraz parametrów skrawania. Od kandydata wymaga się wykształcenia średniego, znajomości rysunku technicznego, umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz zdolnościami manualnymi. Pracodawca oferuje liczne benefity, a także pomoc opiekuna, który wdroży nowego pracownika na poszczególne stanowisko.

Wszystkie oferty i szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia dostępne są na stronie internetowej KAN. Tam też można zgłaszać się na wybrane stanowiska.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1566 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39