"Karmelek" uczy o wartościach z perspektywy... małego pieska [KONKURS]

2023.11.09 11:51
W najbliższym czasie na deskach Białostockiego Teatru Lalek odbędzie się prezentacja spektaklu dla najmłodszych o tytule "Karmelek". To opowieść, która przenosi widzów do wioski, w której maleńki Piesek nie wie, co mógłby od siebie dać dla wspólnoty. Z pomocą przychodzą mu najmłodsi widzowie.
"Karmelek" uczy o wartościach z perspektywy... małego pieska [KONKURS]
Fot: Krzysztof Bieliński

Prezentacja spektaklu "Karmelek" odbędzie się w sobotę (11 listopada) i niedzielę (12 listopada) w Białostockim Teatrze Lalek.

Bajkowy świat a w nim mały Piesek

Spektakl "Karmelek" przenosi widzów do najmniejszej wioski na świecie, w której mieści się najmniejsza Zagródka na świecie. Ta urocza wioska jest zamieszkała przez wiejskie zwierzaczki, z których każdy ma swoją rolę i znaczenie. Krowa daje mleko, Owca dostarcza wełnę, Kura składa jajka, a Kogut budzi wszystkich co rano. Jednak w tej społeczności jest także jeden maleńki Piesek, który nie wie, co mógłby dać od siebie, czym mógłby przyczynić się do wspólnoty.

Rozpoczyna się emocjonujące poszukiwanie, w którym na pomoc Karmelkowi wyruszają najmłodsi widzowie. Ta interaktywna część spektaklu angażuje dzieci w rozwijające się wydarzenia i zachęca do refleksji nad tym, co mogą dać od siebie, aby czynić świat lepszym miejscem.

"Karmelek" to przede wszystkim ciepła opowieść o wartościach niematerialnych. Spektakl uczy, że nie zawsze chodzi o rzeczy materialne, by być potrzebnym i sprawić radość najbliższym. To przesłanie jest niezwykle ważne, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, w którym konsumpcja i materializm często dominują nad innymi wartościami. Dodatkowym atutem tego przedstawienia jest piękna muzyka i radosne piosenki, które dodają uroku i wprowadzają widzów w magiczną atmosferę wioski Karmelka.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Więcej informacji: "Karmelek" w BTL

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1193 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39