Kelnerki, handlowcy i pracownicy biurowi. Najnowsze oferty pracy z portalu

2014.01.08 00:00
Tym, którzy chcieliby rozpocząć nowy rok z nową pracą, prezentujemy aktualne oferty z portalu. Podobnie jak w poprzednich miesiącach nadal poszukiwani są marketingowcy, osoby do pracy w gastronomii, pracownicy fizyczni oraz biurowi.
Kelnerki, handlowcy i pracownicy biurowi. Najnowsze oferty pracy z portalu
Fot: sxc.hu

Od 1 stycznia, czyli w ciągu tygodnia, do działu ogłoszeń naszego portalu wpłynęło ponad 80 nowych ogłoszeń o pracę. Tradycyjnie najwięcej ofert (20) dotyczy branży gastronomicznej oraz sprzedaży (15). Zainteresowaniem ze strony potencjalnych pracodawców cieszą się także wykwalifikowani budowlańcy - chociaż tutaj ze względu na sezonowość zauważa się znaczny spadek liczby ofert, znający języki obce pracownicy biurowi, a także handlowcy. Poniżej prezentujemy wybrane przez nas ogłoszenia.

Poszukiwani: pracownicy biurowi, finansiści oraz księgowi

Na brak ofert w nowym roku nie mogą narzekać osoby, które spełniają wymagania na pracownika biurowego, tzn. posiadają wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne, znają co najmniej 2 języki obce oraz najlepiej aby posiadały co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Przykładowo Dobroplast Fabryka Okien zatrudni specjalistę ds. HR. Do obowiązków osoby przyjętej na to stanowisko należeń będą m.in. prowadzenie i koordynacja przepływu dokumentów personalnych, przygotowywanie umów o pracę i cywilnoprawnych, wypowiedzeń oraz świadectw pracy oraz administrowanie świadczeniami dla pracowników. Idealny kandydat posiada doświadczenie w działach kadrowo płacowych oraz wykazuje się znajomością prawa pracy .

Zobacz: SPECJALISTA DS. HR

Ponadto duży bank zatrudni kierownika zespołu doradców klienta ds. sprzedaży produktów finansowych dla przedsiębiorstw. Będzie on zobligowany do m.in. organizacji zespołu sprzedażowego oraz realizowania celów sprzedażowych wyznaczonych przez placówkę. Bank oczekuje od kandydata: prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości jej otwarcia, znajomości produktów bankowych, doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz wykształcenia wyższego.

Zobacz: Kierownik Zespołu Doradców Klienta ds. Sprzedaży Produktów Finansowych dla Przedsiębiorstw

Zatrudnię kucharza i... marketingowca

W styczniu najwięcej, bo aż 20 ogłoszeń dotyczyło pracy w branży gastronomicznej. Poszukiwani są: kelnerzy, barmani, managerzy restauracji, pizzermani oraz pomocnicy bufetowi. Najczęściej od kandydatów wymaga się doświadczenie w pracy o podobnym charakterze oraz aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Jedna z ofert dotyczy pracy w restauracji Sztuka Mięsa. Właściciel lokalu poszukuje kelnerek na tygodniową i weekendową zmianę. Wymagania to: 6 miesięcy doświadczenia, dyspozycyjność oraz... znajomość języka angielskiego.

Zobacz: Restauracja Sztuka Mięsa zatrudni kelnerki !!!

Sektor usług jest jednym z lepiej rozwijających się w Podlaskiem - w tym także sprzedaż. Nic dziwnego zatem, że każdego miesiąca wiele ofert dotyczy pracy w charakterze handlowca, marketingowca bądź w sprzedaży bezpośredniej - za ladą.

W Białymstoku poszukiwany jest m.in. kierownik ds. marketingu. Do jego obowiązków będą należeć np. realizacja projektów oraz stała kontrola ich realizacji. Wymagania, jakie powinien spełnić kandydat, to: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, public relations, media relations, znajomość pakietu Google (Analytics) oraz wiedza na temat SEO i pozycjonowania w internecie.

Zobacz: Kierownik ds. marketingu

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1236 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39