Kina Helios zapraszają na babski wieczór! [KONKURS]

2024.05.13 14:01
Już w najbliższą środę (15 maja) o godzinie 18:00 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Kino Kobiet. Zaplanowano sporo atrakcji i specjalną projekcję filmową. Wstęp tylko dla pań.
Kina Helios zapraszają na babski wieczór! [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Zanim w sali kinowej zapanuje mrok, a oczy zwrócą się w stronę ogromnego ekranu, na przybyłe panie czekać będą różnorodne atrakcje, stoiska i konkursy. Sieć Kin Helios zaprasza wszystkie panie na kolejne wydarzenie z cyklu Kino Kobiet. Odbędzie się ono już w najbliższą środę (15 maja) o godzinie 18:00.

Motyw wieczoru i planowane atrakcje

Organizatorzy liczą na kreatywność białostockich pań i zachęcają je do spędzenia tego wieczoru w gronie przyjaciółek oraz wyboru takich samych kreacji. Zanim rozpocznie się seans, będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi modowymi trendami, nowinkami kosmetycznymi oraz wiadomościami z zakresu dbałości o własne zdrowie.

Zaplanowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania między innymi: zestawy kosmetyków ufundowane przez markę Biotaniqe, książki ufundowane przez Wydawnictwo Rebis, zestawy prezentowe ufundowane przez Primabiotic, voucher do HOTELU BIAŁOWIESKIEGO obejmujący nocleg dla 2 osób w pokoju dwuosobowym oraz 3 vouchery na usługi kosmetyczne od Lidia Skin i wiele, wiele innych.

Ponadto, w holu kina czekać na nas będą specjalistki z Centrum Zdrowia Psychicznego NT-MED, które chętnie odpowiedzą na nasze pytania i wesprą nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Seans specjalny!

Wisienką na torcie babskiego wieczoru będzie projekcja filmu "Kaskader". Głównym bohaterem tej historii jest zaprawiony w bojach kaskader - Colt Seavers. Mężczyzna właśnie postanowił odejść z branży i skupić się na własnym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Jego plany krzyżuje tajemnicze zniknięcie głównego aktora projektu reżyserowanego przez byłą dziewczynę Colta - Jody Moreno.

Bezwzględna producentka filmu robi wszystko, co tylko w jej mocy aby utrzymać zniknięcie gwiazdy - Toma Rydera w tajemnicy przed studiem i mediami. W tym samy czasie Colt wykonuje zatrważające akrobacje filmowe, próbując odzyskać byłą partnerkę. Nie wie jeszcze, że znalazł się w samym centrum złowrogiego, kryminalnego spisku. Czy uda mu się wyplątać z tych tarapatów równie zwinnie, jak podczas pracy na planie filmowym?

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na te wydarzenie: KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

779 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39