Klienci zaskoczeni - znany dyskont uruchamia e-sklep. Dostarczy zakupy pod drzwi

2024.02.16 16:10
Biedronka postanowiła wprowadzić nową usługę. Klienci będą mogli teraz robić zakupy w e-sklepie. Sieć oferuje przeróżne produkty z opcją dostawy pod drzwi, także planując ją w ciągu 4 dni od złożenia zamówienia.
Klienci zaskoczeni - znany dyskont uruchamia e-sklep. Dostarczy zakupy pod drzwi
Fot: pixabay.com

Biedronka postanowiła wprowadzić nową usługę. Klienci będą mogli teraz robić zakupy w e-sklepie. Sieć oferuje przeróżne produkty z opcją dostawy pod drzwi, także planując ją w ciągu 4 dni od złożenia zamówienia.

E-sklep sieci sklepów Biedronka został uruchomiony z platformą Glovo, z którą dyskont współpracuje już w zakresie dostaw w ramach sklepu internetowego oraz usługi szybkiej dostawy zakupów Biek.  Teraz osoby, które zrobią zakupy na stronie zakupy.biedronka.pl, będą miały szansę skorzystać z licznych promocji, które wcześniej nie były dostępne online.

W e-sklepie Biedronka znajdziemy około 00 produktów nabiałowych, 150 produktów mięsnych, 190 rodzajów napojów, prawie 140 produktów mrożonych, ponad 70 rodzajów pieczywa, ponad 70 rodzajów warzyw i prawie 40 owoców, prawie 160 dań gotowych, a także ponad 1100 artykułów z kategorii: produkty sypkie, konserwy, przetwory, herbaty, kawy, słodycze i przekąski.  Oprócz tego dostępnych będzie ponad 200  produktów dla domu w tym chemię domową, 150 dla dzieci i ponad 120 dla zwierząt, a także pół tysiąca produktów drogeryjnych.

- Zakupów można dokonywać bez logowania jako gość sklepu, ale zdecydowanie korzystniej zalogować się własną kartą Moja Biedronka, dzięki czemu skorzystamy z wyjątkowo niskich cen oraz wielu promocyjnych okazji zakupowych znanych ze sklepów stacjonarnych i dostępnych tylko dla użytkowników kart Moja Biedronka. Pozwoli nam na to dość unikalne rozwiązanie – wydajny silnik promocyjny, z którym został zintegrowany sklep internetowy - mówi Dominik Prus-Wiśniowski, menedżer ds. projektów cyfrowych w sieci Biedronka. 

Dowóz nawet po dwóch godzinach

Atrakcyjne przy dokonaniu zakupów w e-sklepie jest bez wątpienia fakt, że najszybszy czas dostawy będzie wynosił zaledwie 2 godziny. Klienci mają także możliwość wybrania opcji dowiezienia zakupów w późniejszym terminie (nawet za 4 dni od dnia złożenia zamówienia). 

Na początek dokonywanie zakupów online w ramach nowego sklepu będzie możliwe w Warszawie, na terenie większości dzielnic. W przyszłości, jak pomysł się przyjmie, taka opcja będzie zapewne możliwa na terenie innych polskich miast. Wielu klientów przyznaje, że nie może się już tego doczekać. 

- Szkoda, że sklep nie będzie jeszcze działał na terenie Białegostoku, mam nadzieję, że to się niebawem zmieni. Niestety często tak jest, że marki wprowadzają jakieś nowości czy innowacje, które dostępne są najpierw w Warszawie, a dopiero potem w innych miastach. Często robię zakupy w Biedronce, więc wizja tego, że ktoś mi je dostarczy pod drzwi jest bardzo kusząca - mówi pani Maria, spotkana pod jedną z białostockich Biedronek.

- Kurcze, szkoda, że nie ma tego jeszcze u nas, ciekawe kiedy wprowadzą. Mogli od nas zacząć testy. Super będzie, jak wieczorem złożę zamówienie i mi po dwóch godzinach zakupy przywiozą. Mam nadzieję, że szybko to wprowadzą też w Białymstoku - dodaje pan Michał. Mężczyzna nie ukrywa, że jego zdaniem Biedronka już dawno powinna wprowadzić e-sklep i dziwi się, czemu do tej pory tego nie miała. 

Nie ma jednak żadnej oficjalnej informacji, czy i kiedy klienci Biedronki mogą spodziewać się możliwości korzystania z e-sklepu w pozostałych częściach Polski.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1158 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39