Kobieta Rakieta - przekażmy sobie kosmiczną siłę

2020.01.16 07:50
To będzie kosmiczne spotkanie pełne dobrej energii, skierowane do wszystkich chętnych kobiet. Dwie prelegentki zaprezentują ciekawe i inspirujące wystąpienia.
Kobieta Rakieta - przekażmy sobie kosmiczną siłę
Fot: pixabay.com

W sobotę (18.01) o godz. 15.30 w Auli Magda Pałacu Branickich w Białymstoku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta - Kobieta Rakieta - organizowane z myślą o paniach w różnym wieku. Każde przyciąga grono ambitnych oraz skoncentrowanych na osiągnięciu sukcesu przedstawicielek płci pięknej.

Tym razem kosmiczną siłę kobiet przekażą Izabela Makosz oraz Magdalena Sadłowska, a nad całością będzie czuwać prowadzący Piotr Doliński. Tematyka jest nieprzypadkowa. Nawiązując do wydarzeń z końca 2019 roku, czyli pierwszego otwartego wyjścia w przestrzeń kosmiczną dwóch kobiet, astronautek NASA - Christiny Koch i Jessicy Meir, trend modowy na 2020 rok to właśnie kosmos.

Izabela Makosz to założycielka pierwszej w Polsce sieci salonów depilacji woskiem oraz telewizji internetowej dla przedsiębiorczych kobiet Time for Business TV. Tematem jej wystąpienia będzie "Wyjdź dobrze na swoje - naucz się asertywności".

Magdalena Sadłowska jest psychologiem oraz współzałożycielką i zarządzającą dwiema firmami, a ponadto kobietą pełną energii, o nietrywialnym podejściu do życia. Zgromadzonym przybliży temat: "Oddawaj mój pantofelek. Opowieść o odwadze w życiu i biznesie".

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły i informacje o biletach: Przedsiębiorcza Kobieta: Kobieta Rakieta!

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

880 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39