Kolejny Lidl otwiera się w regionie. Będzie sporo promocji

2022.06.28 11:06
Przybywa sklepów sieci Lidl w Podlaskiem. Kolejny otwiera się 30 czerwca. W związku z tym klienci mogą spodziewać się wielu promocji i dodatkowych atrakcji.
Kolejny Lidl otwiera się w regionie. Będzie sporo promocji
Fot: Lidl

W czwartek (30.06) w Podlaskiem otworzy się pierwszy Lidl w Hajnówce. Nowy sklep mieści się przy ul. 2 Maja 59 S i ma powierzchnię sprzedaży wynoszącą 1070 mkw. Pracować tu będzie 20 osób.

Nowy Lidl będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 6.00-22.00 i w niedziele handlowe od 8.00 do 20.00. Przy sklepie znajduje się parking na 108 miejsc parkingowych.

- Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

W dniu otwarcia na klientów będzie czekało mnóstwo atrakcji, będą mieli okazję np. spróbować różnych dań z grilla czy wypić kawę parzoną przez profesjonalnych baristów. Do tego na najmłodszych będą czekały animacje i zabawy.

Nie zabraknie też licznych promocji. Schab wieprzowy w plastrach 300 g będzie do kupienia w opcji 1 + 1 gratis, tak samo lody o smaku solonego kokosa z mango czy borówką w śmietance. Z kolei kupując 6 butelek nektaru pomarańczowego zapłacimy jedynie 2,19 zł za butelkę. w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa z „Piekarni w sercu Lidla”. Do tego szeroka oferta wędlin, nabiału itp. W asortymencie sklepu nie zabraknie także odzieży i produktów przemysłowych w atrakcyjnych cenach.

W nowym sklepie zastosowano wiele ekologicznych rozwiązań, m.in. : zamontowano system odzysku ciepła z lad chłodniczych, wspomagany przez gruntowe pompy ciepła, energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz budynku i na parkingu sklepu oraz urządzenie chłodnicze wykorzystujące innowacyjne systemy chłodzenia glikolem. Tego typu rozwiązania mają zwiększyć efektywność energetyczną obiektu i przyczynić się do ochrony środowiska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 11.550 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

991 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39