Kolejny żłobek w Białymstoku. To ułatwienie dla rodziców

2018.06.15 15:49
Trwa nabór do nowo powstającego żłobka przy ul. Mackiewicza w Białymstoku. Opiekę znajdzie tam ponad 30 dzieci w wieku do 3 lat.
Kolejny żłobek w Białymstoku. To ułatwienie dla rodziców
Fot: pixabay.com

Podlaska Akademia Kompetencji zaprasza rodziców do udziału w projekcie "Żłobek HAPPY – ułatwienie rodzicom powrotu na rynek pracy", który jest współfinansowany z środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest umożliwienie powrotu osobom bezrobotnym, biernym zawodowo, przebywającym na urlopach macierzyńskich oraz rodzicielskich, którzy sprawują opiekę nad dziećmi do 3 lat.

Żłobek "Happy" powstanie przy ul. Mackiewicza w Białymstoku. Miejsce znajdzie tam 32 maluchów. Zapewniona będzie im codzienna, profesjonalna opieka i wiele zajęć ogólnorozwojowych.

Rozpoczęcie działalności placówki zaplanowano już we wrześniu bieżącego roku.

Rekrutacja do żłobka trwa do 23 czerwca lub do wyczerpania miejsc, dlatego warto się pospieszyć. Szczególnie, że żłobków w naszym mieście wciąż jest zbyt mało.

Chętni mogą zgłoszenia złożyć osobiście w siedzibie Podlaskiej Akademii Kompetencji przy ul. Białostockiej 106A w Wasilkowie lub przesłać drogą pocztową na adres: zlobek.happy@gmail.com. Szczegóły są także udzielane pod numerem telefonu 603 960 678.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

926 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39