Koncert Ewelina Flinta

dodane dnia: 2024-03-18 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Koncert Ewelina Flinta
Termin imprezy: 2024-04-19
Organizatorzy zapraszają na koncert Eweliny Flinta.

Ewelina Flinta - artystka o charyzmatycznym głosie, której płyta "Przeznaczenie" w niecałe pół roku pokryła się złotem - wraca na scenę muzyczną. Słowa i kompozycje tym razem dedykowane są przede wszystkim kobietom. Ewelina Flinta z materiałem z nowej płyty zachwyci nas 19 kwietnia.

W nowym materiale Eweliny Flinty drzemie siła, mądrość i doświadczenie. Utrzymany jest w surowej formie, ale okraszony instrumentami akustycznymi. Flinta składa hołd kobiecości i kobietom, drodze do wolności i niezależności, którą każda z nich przechodzi. To także zwrot ku ciału, dzikości, ale też powolnemu, lecz nieustępliwemu rytmowi natury. Wokalistka udowadnia, że głos i muzyczna ekspresja mogą nieść indywidualny bunt i dawać moc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Warstwa muzyczna i tekstowa to również osobisty manifest Flinty, która sama siebie określa i tworzy na własnych zasadach. Nie próbuje się podobać, dzięki czemu polska muzyka zyskuje szczery, wolny od ograniczeń, kobiecy głos.


Ewelina Flinta

Ewelina od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz.

Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec–Moir, mającego na celu zwrócić uwagę na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową.

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień.

Artystka wystąpi z zespołem.


Start o godz. 19:00.

1060 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39