Koncert Lej Mi Pół. Trasa Rozstrojeni Tour 2023

dodane dnia: 2023-08-08 przez: HOP SIUP Sp. z o.o.
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Koncert Lej Mi Pół. Trasa Rozstrojeni Tour 2023
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-10-27
Organizatorzy zapraszają na koncert Lej Mi Pół. Trasa Rozstrojeni Tour 2023.

ROZSTROJENI TOUR 2023:
Po niesamowicie wyczerpującej trasie wiosennej, która w całości odbyła się we Wrocławiu w ciągu jednego dnia, a także letniej trasie plenerowej, której nawet nie było (dzięki Bogu), wracają do klubów po wielomiesięcznej przerwie!
Wracają dla was jako ratunek, widząc, jak wam dobrze minął czas sielankowych koncercików, nieśmiałych podrywów i delikatnych pocałunków – czas na zmiany, bando skrytych degeneratów!

....no dobra, tak po prawdzie wracają po to, żeby się z wami znów na!ebać, zarobić hajs, żeby potem znów móc pojechać w trasę i się z wami na!ebać - niesamowite perpetuum mobile (debile!)


Zapewne zadajecie sobie pytanie, skąd "Rozstrojeni Tour" – To, że grają na nienastrojonych gitarach, wiadomo nie od dziś i to się prędko nie zmieni. Poszli za to o krok do tyłu i postanowili rozstroić też publiczność, która będzie tworzyć z nami na ŻYWO nowe numery! Ale spokojnie, zagrają wszystkie swoje stare hity, bo uwielbiają widzieć, jak sracie ze szczęścia.
Dojrzała muzyka, trudne teksty i niewygodne tematy - tego nie będzie!
Dziewczyno! Denerwują Cię twoje idealne koleżanki? Świat w którym się obracasz, jest jakiś po!ebany? Przyjdź na nasz koncert poznać dziewczyny, które też nie mają gustu!

Chłopaku! Nie możesz odnaleźć się na scenie polityczno-ideologicznej? Całymi dniami oglądałbyś Netfliksa, głaszcząc pytonga? Przyjdź na koncert, a poznasz dziewczyny, które na bank nie będą chciały odmienić twojego losu!

Jeszcze nie wiesz co masz robić? Nie stój jak sarna poszczelona w dupę i zahacz o naszą trasę. Obiecują, ze może i zawiedziesz się muzycznie, ale za to i towarzysko, ponieważ (z całym szacunkiem do naszych "fanów") nie znajdziesz się tu w wybitnym towarzystwie. A tak na poważnie – jeżeli dotarłeś do tego momentu, to sprawdź, gdzie grają i zaplanuj sobie ucieczkę. Nie daj się rozstroić, będąc naocznym świadkiem moralnego upadku, bo potem nic już nie będzie takie samo. Ale jeśli się uprzesz, to wpadnij na własną odpowiedzialność. Nie wymagamy wieczorowego stroju...
A może właśnie wymagają! Bo – jak wiadomo – stroją się tylko…


LEJ MI PÓŁ to grupa, której bliżej do stand-upu niż do klasycznego zespołu muzycznego. Tu muzyka, choć bez dwóch zdań chwytliwa, stanowi tło dla wszystkiego, co dzieje się w międzyczasie... a nigdy nie wiadomo, co tam się wydarzy! Lej Mi Pół już blisko dekadę przyciąga na koncerty tłumy entuzjastów absurdalnego humoru. Ich cięty język, duży dystans do samych siebie i niepodrabialna chemia między członkami zespołu działają jak samonapędzająca się machina szaleństwa. Nie ma tu mowy o jakimkolwiek dystansie między muzykami i publicznością. Gdziekolwiek się pojawiają, tam jest impreza, a na imprezach wspomniani panowie zdecydowanie częściej wychodzą na scenę niż na ludzi. Ostrzegamy – występów tego trio nie da się odzobaczyć!

Na koncie zespół ma już cztery płyty:
"SKOLIOZA ODBYTU" 2012
"FABRYKA MĘSKOŚCI" 2014
"WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN" 2017
"WĘDROWNY DRUCIARZ" 2022


Bilety: 49/59/69 zł

KUP BILET:
KUPBILECIK: https://bkb.pl/104342-7f02a
GOOUT: https://goout.net/pl/bilety/lej-mi-pol/tljt/

Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Otwarcie drzwi o godz. 18:00.
Start o godz. 19:00.

1315 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39