Koncert z okazji odzyskania niepodległości. Wstęp jest bezpłatny

2017.11.08 14:59
"Po STOkroć Polska" - tak jest zatytułowany jest koncert, który organizuje Policealne Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku "Szkoła Talentów". Odbędzie się on w sobotę (11.11).
Koncert z okazji odzyskania niepodległości. Wstęp jest bezpłatny
Fot: materiały organizatora

W sobotę odbędzie się koncert z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Będzie mieć charakter słowno-muzyczny. Wystąpią słuchacze Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku "Szkoła Talentów" oraz pedagodzy: Krzysztof Kulikowski (opracowanie muzyczne i aranżacja), instrumenty klawiszowe, Agata Obuchowicz - instrumenty klawiszowe, Marcin Nagnajewicz - akordeon, gitara elektryczna, Tomasz Witek - trąbka (gościnnie), Ernest Sienkiewicz - instrumenty perkusyjne, Paweł S. Szymański (reżyseria) - gitara akustyczna. Za przygotowanie wokalne odpowiada Małgorzata Trojanowska.

W programie koncertu znajdzie się poezja klasyczna i współczesna, a także utwory patriotyczne w nowym brzmieniu. Będzie też miejsce na wspólne śpiewanie.

Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Mickiewicza 3. Początek o godz. 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Zobacz też: Koncert PoSTOkroć Polska

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1542 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39