Kończy się rekrutacja do Parku Naukowo-Technologicznego

2012.12.28 00:00
Jeszcze tylko przez kilka dni działające od niedawna na rynku firmy mogą starać się o przyjęcie do Inkubatora Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.
Kończy się rekrutacja do Parku Naukowo-Technologicznego
Fot: BPN-T

W ramach drugiej już tury rekrutacyjnej o miejsce w Inkubatorze Technologicznym mogą starać się osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 3 lata (na koniec I kwartału 2013 r.)

Korzyści wynikające z ulokowania swojego biznesu w Inkubatorze BPN-T to przede wszystkim: możliwość wynajmu biura, sal szkoleniowych i konferencyjnych w cenach niższych od rynkowych (w pierwszym roku działalności w Inkubatorze zniżka czynszu to 80%), doradztwo i szkolenia oraz możliwość korzystania z usług Centrum Przetwarzania Danych i laboratoriów zlokalizowanych w Centrum Technologicznym BPN-T.

Najważniejszym profitem firmy w Inkubatorze jest tzw. synergia firm parkowych czyli możliwość nawiązania kontaktów i współpracy z innymi lokatorami, a także udział w licznych wydarzeniach organizowanych przez BPN-T inicjujących tę współpracę.

We wrześniu zakończyła się I tura rekrutacyja do Inkubatora Technologicznego BPN-T. Wpłynęło na nią 15 aplikacji, a 13 zaakceptowano. Firmy, które uzyskały w niej status lokatora to: CodiLime, Electronic Technology Part, Pingy, GoApps, CONFIDO, E-Infolex, SICC, Young Design Academy, REAKTOR5, CodingFingers, 3D REVERSE, Netbulls i Media Pakiet.

Wszystkie dokumenty aplikacyjne dostępne są do pobrania na stronie BPN-T. Park czeka na nie do 31 grudnia 2012 r.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

820 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39