POLECAMY
"I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" w reżyserii Philippe’a de Chauverona - tę kontynuację wielkiego francuskiego przeboju "Za jakie grzechy, dobry Boże" będzie można przedpremierowo obejrzeć w kinie Forum.
Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji