Król wystąpi w Białymstoku [KONKURS]

2023.04.17 13:14
Błażej Król z każdą kolejną płytą podbija serca fanów i fanek. Wystąpi on w Zmianie Klimatu i zaprezentuje materiał z najnowszego albumu "W każdym (polskim) domu".
Król wystąpi w Białymstoku [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Król jest wyjątkowym wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Muzyk w swojej twórczości sięga po różne gatunki i formy wyrazu. Swobodnie wykorzystuje on klasyczne środki, jednak nie boi się również sięgać po nietypowe elementy muzyczne.

Piosenki Błażeja Króla są z pewnością niesztampowe. Ich warstwa muzyczna i tekstowa to istna fuzja artystyczna, łącząca w sobie muzyczną brawurę oraz poetycką wrażliwość. Kuszące słowa podane są na psychodelicznym gruncie, symbolizm łamie się na paraliżujący realizm. Da się wyczuć zaskakujące eksperymenty ze strukturą i igranie z konceptem utworu.

Król przyjedzie do Białegostoku w ramach swojej trasy, promującej najnowsze wydawnictwo "W każdym (polskim) domu". Na krążku znajdują się single "Miałem już nie tańczyć", "10 lat" oraz duet "Przyszedłem tu..." nagrany razem z Quebonafide. Błażej Król wraca w zupełnie nowej, nieznanej dotąd odsłonie.

Koncert odbędzie się w piątek (21.04), o godz. 19:00 w Zmianie Klimatu.

U nas możecie wygrać bilety na to wydarzenie: KONKURS

Szczegóły imprezy.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

713 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39