Kto umyje auta służbowe białostockiego magistratu? Miasto szuka chętnych

2021.12.13 14:20
Chyba każdy kierowca lubi jeździć autem, dopiero co odebranym z myjni. Aktualnie miasto szuka firmy, która zaoferuje usługę mycia aut służbowych będących w dyspozycji Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
Kto umyje auta służbowe białostockiego magistratu? Miasto szuka chętnych
Fot: Dawid Gromadzki /UM Białystok
Auta elektryczne będące we flocie białostockiego magistratu

Poszukiwania trwają

W Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) pojawiło się zamówienie publiczne na usługę mycia samochodów służbowych Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Wykonawca będzie realizował usługi mycia dla różnych typów i marek pojazdów, będących w dyspozycji magistratu, jak również nowo zakupionych w okresie obowiązywania umowy. Aktualnie do usługi mycia zostanie zgłoszonych 28 pojazdów: 15 samochodów osobowych i 13 busów.

Jak czytamy w BIP-ie, wykonawca wystawi karnety obejmujące 10 usług mycia, w ilości odpowiedniej dla każdego rodzaju mycia i rodzaju pojazdu.

Mycie samochodów w cyklu automatycznym w myjni szczotkowej ma obejmować mycie podstawowe (nadwozie i koła) polegające na myciu wstępnym, myciu zasadniczym z użyciem środka myjącego oraz suszeniu samochodów - w ilości 88 karnetów, czyli 880 usług mycia samochodów typu bus.

Z kolei na usługę mycia podstawowego z woskowaniem ma zostać wystawionych 68 karnetów (680 usług mycia) dla samochodów typu bus oraz 158 karnetów (1580 usług mycia) dla samochodów osobowych.

Jakie wymagania ma magistrat?

W szczegółach dotyczących zamówienia, miasto przedstawiło kilka swoich wymagań, które powinny zostać spełnione przez wykonawcę.

A więc, myjnia powinna być czynna: minimum od poniedziałku do piątku, w godzinach minimum 7.00-20.00. Mycie samochodów powinno się odbywać mechanicznie i nie dłużej niż 15 minut. Umyty samochód powinien być wysuszony.

Umyte muszą być również gumowe dywaniki samochodowe oraz felgi. Dodatkowym wymaganiem jest dostępność bezpłatnego czyściwa papierowego do wycierania.

Umowa ma obowiązywać od 2 stycznia do 31 grudnia 2022 r., jednak w przypadku niewykorzystania karnetów, miasto będzie mogło je wykorzystać do 15 lutego 2023 r.

Firmy zainteresowane wykonaniem powyższych usług mogą składać ofertę poprzez pocztę elektroniczną na adres: obu@um.bialystok.pl do godz. 10.00 do 15 grudnia.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1704 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39