Kultowe przeboje z listy Akadery. Koncert w Gwincie [KONKURS]

2016.11.23 14:47
Zespoły Akurat oraz ILO&Friends wystąpią podczas koncertu Listy Przebojów kultowej Akadery. Impreza 29 listopada w klubie Gwint.
Kultowe przeboje z listy Akadery. Koncert w Gwincie [KONKURS]
Fot: Kamil Śleszyński
ILO&Friends

Koncert Listy Przebojów kultowej Akadery to ukłon w stronę zespołów, które goszczą na Liście i zdobywają wysokie pozycje, ale przede wszystkim w stronę słuchaczy, którzy na te zespoły głosują. Będzie to spotkanie z fanami dobrej muzyki, bo przecież chodzi o odbiorców jedynej rockowej rozgłośni w regionie, a także fanami muzyki lokalnej.

Lista Przebojów kultowej Akadery ma charakter podlaski, bo to tutejsze zespoły są najczęściej zgłaszanymi i najczęściej zajmują wysokie pozycje. Coraz chętniej jednak do radia piszą hrupy z Polski, bowiem popularność notowania śmiało zaczyna przekraczać granice regionu. Zespoły, które debiutują, i te, które są na rynku już długie lata, pragną dostać się na Listę z perspektywą zagrania na specjalnym koncercie.

Tym razem zagra Akurat - zespół, który od wielu lat jest obecny na polskiej scenie, a w tym roku zaskoczył fanów zupełnie innym brzmieniem, proponując płytę "Nowy lepszy świat". Reggae'owe rytmy zastąpiła przemyślana elektronika i inne eksperymenty. Scenę lokalną reprezentować będzie zespół ILO&Friends z niepowtarzalnym głosem Ilony Karpiuk w post-prog-rockowym akompaniamencie.

Koncert odbędzie się we wtorek (29 listopada) w klubie Gwint. Początek o godz. 18.30. Patronujemy imprezie.

Mamy zaproszenia: Konkurs

Szczegóły: Koncert Listy Przebojów Kultowej Akadery

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1155 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39