POLECAMY
Wakacje ruszyły na dobre. W kalendarzu pojawiło się też wiele letnich imprez - koncerty w plenerze, pokazy i festiwale.
Lato w mieście: koncert i filmy w plenerze Lato w Mieście to organizowane podczas wakacji przez Białostocki Ośrodek Kultury energetyczne koncerty i pełne pozytywnych emocji pokazy filmowe w plenerze. W sobotę na placu przed Białostockim Ośrodkiem Kultury będzie można obejrzeć film "Człowiek delfin", a w niedzielę na Plantach zagra The New Warsaw Trio. Wstęp jest wolny.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji