Legenda polskiego rocka na białostockiej scenie. Wystąpi Happysad [KONKURS]

2023.10.18 07:27
W najbliższym czasie na białostockiej scenie w Zmianie Klimatu zagra zespół Happysad. To jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych.
Legenda polskiego rocka na białostockiej scenie. Wystąpi Happysad [KONKURS]
Fot: happysad/Facebook

Koncert Happysad odbędzie się w piątek (20 października) w Zmianie Klimatu.

Legenda polskiego rocka

Happysad to polski zespół muzyczny, który powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Przez lata stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce, szczególnie w gatunku alternatywnego rocka. Grupa ta znana jest ze swojego charakterystycznego brzmienia, tekstów utworów o głębokim znaczeniu oraz wyjątkowej energii, którą przekazują podczas swoich koncertów.

Ich debiutancki album zespołu "Wszystko jedno" ukazał się w lipcu 2004 roku, a już rok później pojawił się kolejny, zatytułowany "Podróże i pod prąd". Kolejnym ważnym momentem w karierze Happysad był wrzesień 2007 roku, kiedy podczas III edycji festiwalu SKARfest miała miejsce premiera ich trzeciego albumu "Nieprzygoda". Płyta ta znalazła się na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Zespół odbył ponad 1300 koncertów w całym kraju, przyciągając setki tysięcy fanów. Ich płyty zdobyły wiele certyfikatów, w tym 5 platynowych i 3 złote płyty. W obecny skład zespołu wchodzą: Kuba Kawalec, Łukasz Cegliński, Artur Telka, Jarek Dubiński, Maciej Ramisz i Michał Bąk.Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Koncert Happysad

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1523 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39