POLECAMY
Kamila Stepaniuk-Lićwinko z Podlasia Białystok wygrała konkurs skoku wzwyż w niemickim Armstadt. Polka uzyskała wynik dwóch metrów.
Wynik osiągnięty przez Kamilę jest najlepszym w historii polskiej lekkoatletyki. Zawodniczka Podlasia Białystok ten rok może zaliczyć do bardzo udanych. Od początku prezentuję bardzo wysoką formę. Nie tak dawno, również w Niemczech osiągnęła wysokość 1,96 m poprawiając tym samym halowy rekord Polski. Warto dodać, że wynik 2 m jest drugim tegorocznym najlepszym rezultatem na świecie. Wyżej skakała tylko Rosjanka Maria Kuczyna (2,01 m).
Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji