Marketing w pigułce – nowa formuła i jeszcze więcej praktyki. Ruszyły zapisy na EastMedia

2018.03.29 14:15
Współczesny biznes i marketing są ze sobą ściśle powiązane. Dlatego warto zagłębiać się w ten temat i szkolić, by odnieść sukces. Można zapisywać się na EastMedia – liczba miejsc ograniczona.
Marketing w pigułce – nowa formuła i jeszcze więcej praktyki. Ruszyły zapisy na EastMedia
Fot: pixabay.com

Wiele osób chcąc pogłębić swoją marketingową wiedzę jeździ po całym kraju, by uczestniczyć w prestiżowych szkoleniach. Już nie ma takiej potrzeby, bowiem w kwietniu w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się EastMedia – jest to znacząca i zarazem największa, najbardziej rozpoznawalna konferencja poświęcona nowoczesnemu marketingowi w północno-wschodniej części Polski.

W tym roku EastMedia organizowane jest już po raz czwarty. W poprzednich edycjach uczestniczyło około 600 osób, które są zainteresowane nowoczesnymi technologiami i szeroko pojętym marketingiem.

Najbliższe wydarzenie będzie w nieco odmienionej formie. Na uczestników czeka praktyka marketingowa, którą zaplanowano podczas warsztatów.

Każdy chętny może zgłosić się na dowolnie wybrane warsztaty. Organizatorzy przygotowali następujące wokshopy: "Pracuj na Facebooku, czyli jak stworzyć dobrą kampanię reklamową krok po kroku", "Darmowe narzędzia do montażu video", "Mistrzowski profil na LinkedIn, czyli social selling w praktyce!", "Skuteczny monitoring sieci z Brand24", "Jak stworzyć skuteczną informację prasową?" oraz "Google Analytics od podstaw". Wszystkie spotkania będą prowadzone przez ekspertów w danej dziedzinie.

Koszt udziału w pojedynczych warsztatach wynosi 29 zł. Wszyscy chętni muszą się wcześniej zapisać – liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły: EastMedia Workshops 2018

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

634 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39