Markizy - Prestige Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: "PRESTIGE" Jarosław Kamiński, Ernest Józef Bolesta s.c.
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Markizy sprawią, że w Twoim pomieszczeniu zapanuje przyjemny nastrój

Markizy potrafią całkowicie odmienić oblicze domu. To właśnie one ożywiają wygląd starszych budynków i dodają uroku nowoczesnym elewacjom. To osłony uniwersalne, które pasują zarówno do balkonów, tarasów domów jednorodzinnych i mieszkań, jak i do witryn sklepowych, restauracji i kawiarń. Wybierając osłonę od producentów współpracujących z Prestige - nie tylko ochronisz się przed nadmiarem słońca, ale i odmienisz wygląd domu.

Poznaj naszą ofertę markiz https://oknaprestige.eu/markizy/

Markizy – uniwersalna osłona, która poprawi Twój komfort życia

Najczęściej montowane są na balkonach i tarasach. Cechuje je solidna, aluminiowa lub stalowa, konstrukcja. Materiał, z którego są szyte, jest odpowiednio zaimpregnowany. Dzięki temu niestraszne Ci będzie promieniowanie słoneczne oraz promienie UV.
Markizy są popularnym wyborem wśród osób, które pracują w domu lub wyjątkowo źle znoszą upały. Urządzenie bowiem obniża temperaturę mieszkania, uprzyjemnia przebywanie w domu i sprawia, że nie ma potrzeby zasłaniania okien.

Markizy Prestige to zasłony na każdą okazję

W ofercie znajdziesz wszystkie popularne rodzaje tych zasłon. Jednymi z nich są markizy tarasowe. Posiadasz duży taras, ogródek restauracyjny lub balkon? To wspomniane urządzenie jest stworzone dla Ciebie, gdyż chroni nie tylko przed słońcem, ale i opadami deszczu. Skutecznie usuwa refleksy, dzięki czemu nie odbijają się od ekranów, a to sprawia, że można swobodnie pracować przy komputerze lub oglądać telewizję.

Markizy okienne od lat pełnią funkcję dekoracyjną.

Dostępne są w różnych kolorach, a po rozłożeniu nad oknem sprawiają, że światło wpada do pomieszczenia równomiernie. To również zasłona stworzona dla osób często przesiadujących przed komputerem.
Niemniej popularne są eleganckie markizy tarasowe. Ich poszycie stworzone jest ze specjalnych materiałów, które nie blakną od słońca i nie przepuszczają promieni UV. Dzięki temu nawet w gorące popołudnie można przebywać na świeżym powietrzu i nadal czuć się komfortowo. Co więcej, nietrudno dobrać ich wymiary do rozmiarów tarasu.
Męczą Cię upały, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z uroków wiosennych i letnich dni? Skorzystaj z markiz oferowanych przez Prestige i ciesz się komfortem przebywania na świeżym powietrzu.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę https://oknaprestige.eu/


571 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39