Mycie okien Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Czyste okna to wizytówka każdego budynku – czy to dom jednorodzinny, czy wielorodzinny, czy siedziba przedsiębiorstwa lub instytucji. Nasza firma specjalizuje się w myciu okien każdego typu i na dowolnej wysokości – wykorzystujemy podnośniki koszowe, liny alpinistyczne i nasze własne, duże doświadczenie, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych usług.

Alpinistyka przemysłowa poszukiwana do mycia okien

Mycie okien (z zewnątrz) to najczęściej praca na wysokościach. Do takich zadań należy wybrać specjalistyczną firmę, legitymującą się zarówno doświadczeniem, jak i uprawnieniami do takiej pracy. W MIKI spełniamy wszystkie te warunki.

Polecamy nasze usługi zwłaszcza w wieżowcach biurowych, gdzie często fasada jest zbudowana ze szklanych tafli. Nasi pracownicy stosują metodę dostępu linowego, która pozwala na efektywną pracę obu rąk – co jest najważniejsze i niezastąpione w przypadku mycia okien. Kiedy z kolei myjemy okna w niższych budynkach, wykorzystujemy podnośniki koszowe. Zawsze więc dobieramy najlepszą metodę dostępu, dbając o koszty i czas wykonania zlecenia.
Więcej o myciu https://mikipodnosniki.pl/czyszczenie-i-mycie/mycie-okien/

Czyste okna wizytówką budynku

Może się wydawać, że dbanie o czystość okien jest sprawą drugorzędną (przecież i tak zaraz się zabrudzą), ale tak nie jest. Zwłaszcza, jeśli budynek pełni funkcje publiczne – jest siedzibą firmy, instytucji czy urzędu. W takim przypadku czystość budynku (w tym okien) jest wizytówką wiarygodności i rzetelności właściciela. To jeden z głównych powodów, dla którego warto regularnie przeprowadzać mycie okien.

Mycie okien nisko i wysoko – wybierz MIKI

Jeśli zatem chcesz, by szyby w oknach Twojego budynku były tak transparentne, że nawet nie zauważysz ich obecności – zgłoś się do MIKI Podnośniki. Dbamy o czystość okien i szklanych fasad wielu budynków w Białymstoku. Ty również możesz łatwo dołączyć do naszego grona zadowolonych Klientów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę mycia okien.

1362 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39