Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok? Zapisz się do Studenckiego Forum Business Centre Club

2015.02.20 00:00
Oferta organizacji Studenckiej Forum Business Centre Club jest skierowana do osób przedsiębiorczych, chcących zdobywać nowe umiejętności, by móc w przyszłości pracować na własny rachunek.
Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok? Zapisz się do Studenckiego Forum Business Centre Club
Fot: SF BCC Facebook

Uczestnicy SFBCC to grupa osób, które chcą rozwijać swoje pasje i potrafią uparcie dążyć do obranego wcześniej celu. Chętnie zdobywają nowe umiejętności i kompetencje, które są później przydatne w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. SFBCC pomaga w zdobyciu niezbędnej wiedzy, aby móc odnieść sukces i zbudować dobrze prosperującą firmę.

Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club zostało stworzone przez studentów białostockich uczelni wyższych, którzy postanowili wspólnie "wzbudzać w młodych ludzi ducha przedsiębiorczości". Organizacja zapewnia swoim uczestnikom udział w ciekawych projektach, eventach, warsztatach, wykładach czy szkoleniach dotyczących przedsiębiorczości.

Organizacja nie tylko pomaga w stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu, ale też w dalszym rozwoju kariery.

Osoby, które chciałyby należeć do SFBCC, mogą zgłaszać się do 22 lutego za pośrednictwem strony internetowej organizacji.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39