Ilość wyświetleń: | 28833 |
Poradnia Lekarza Rodzinnego MEDOLA
Centrum Medyczne Medola powstało z myślą o stworzeniu Poradni jak najbardziej odpowiadającej na potrzeby Pacjentów. Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy, posiadane przez nich różnorodne poszukiwane specjalizacje, wysokie kwalifikacje naszych pielęgniarek i położnych pozwoliły szczegółowo rozpoznać oczekiwania i potrzeby naszych Pacjentów, a co za tym idzie wpłynęły na rozszerzenie oferty realizowanych przez nas usług. Poza standardowymi usługami typowymi dla poradni lekarza rodzinnego, oferujemy naszym pacjentom liczne udogodnienia w zależności od wieku i schorzeń.
W celu ograniczenia liczby wkłuć zaopatrzyliśmy się w bilirubinometr do bezinwazyjnego przeskórnego pomiaru stężenia bilirubiny szczególnie przydatne noworodkom i niemowlętom. Urządzenie to może być także używane u pacjentów z przewlekłymi chorobami wątroby i dróg żółciowych, zespołem Gilberta i w innych schorzeniach.
Z myślą o kobietach w ciąży zakupiliśmy detektor do pomiaru tętna płodu, a młodym mamom oferujemy specjalistyczną pomoc w zakresie laktacji, poprzez możliwość skorzystania z profesjonalnego, przeznaczonego do pracy na oddziałach szpitalnych laktatora Lactina Electric Plus firmy Medela oraz pomoc doświadczonych położnych.
Nasz personel
Nasz personel to wszechstronnie wykwalifikowana kadra lekarzy, pielęgniarek i położnych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym:
dr Edyta Purta - lekarz rodzinny
dr Agnieszka Kajewska - lekarz rodzinny
dr Grażyna Jemielity - internista, medycyna rodzinna
dr Małgorzata Sutuła - ukończyła specjalizację z pediatrii
dr Beata Bogusłowicz - lekarz rodzinny
dr Katarzyna Sidor - pediatra, gastroenterolog, gastroenterolog dziecięcy - porady specjalistyczne dla naszych pacjentów dotyczące chorób przewodu pokarmowego (refluks żołądkowo przełykowy, alergia pokarmowa, zaparcia, biegunki i inne), rozszerzenia kalendarza żywienia u niemowląt, specjalistycznej diety i innych schorzeń
Beata Siereda - pielęgniarka środowiskowa i szczepienna
Małgorzata Antoszuk - pielęgniarka
Agata Kozłowska - pielęgniarka
Aneta Mossakowska - położna
Alicja Luty - położna
Bożena Ziemczyk - położna
Drogi Pacjencie
Przyjdź, wypełnij deklarację i pozwól nam profesjonalnie i wszechstronnie zaopiekować się Tobą i Twoją rodziną. Nasza poradnia ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, dlatego wszelkie usługi w ramach POZ dla pacjentów ubezpieczonych realizowane są bezpłatnie.
Oferujemy:
Wizyty prywatne:
dr n med. Radosław Motkowski - pediatra immunolog, poniedziałki 15:00 - 17:00
dr n med.Katarzyna Sidor - pediatra, gastroenterolog, gastroenterolog dziecięcy, czwartki 18:00 - 20:00
W naszej placówce wykonujemy diagnostykę nietolerancji laktozy - test wodorowy. W celu umówienia się na badanie prosimy o kontakt telefoniczny: 725 266 394
Dietetyk - mgr Katarzyna Cimek
Zapraszam serdecznie dr n. med. Katarzyna Sidor
![]() |
Strona Główna |
![]() |
Katalog Firm i Instytucji9140 obiektów |
![]() |
Imprezy, wydarzenia115 imprez |
![]() |
Promocje, oferty605 promocji |
![]() |
Ogłoszenia |
![]() |
Ogłoszenia drobne6463 ogłoszenia |
![]() |
Plan miasta |
![]() |
Komunikacja miejska |
![]() |
PKP Przewoźnicy prywatni |
![]() |
Lokale |
![]() |
Repertuar Kin, Teatrów i Opery |
![]() |
Konkursy |