Mikołajki jak z bajki!

dodane dnia: 2023-11-28 przez: zoko
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2023-12-02 - 2023-12-03
Organizatorzy zapraszają na "Mikołajki jak z bajki".

Bajkowe hity, konkursy z nagrodami, moc atrakcji na holu kin oraz Mikołaj ze słodkościami.

Filmowa przygoda na wielkim ekranie

Trolle wracają na wielki ekran i nie pozwolą się nudzić żadnemu dziecku. W trzeciej części, uwielbianej przez najmłodszych animacji, poznamy muzyczną przeszłość Mruka oraz przekonamy się, czy Poppy zjednoczy go z braćmi. Jedno jest pewne – nie zabraknie koloru i żywiołowych piosenek!

Najnowsza propozycja od Disney’a Życzenie zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Tylko czy wszystkie życzenia mogą się spełnić, a jeśli tak - jakie niesie to konsekwencje?

Na widzów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kinem czeka Kicia Kocia. Kicia Kocia pod choinkę to najnowsza odsłona z serii bajek o przygodach ulubionego kotka najmłodszych widzów. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje, a jej ciekawość świata sprawia poznaje coraz to nowe rzeczy, ucząc się przy tym i dobrze bawiąc z Packiem, Adelką i Juliankiem.

6 grudnia kina Helios zapraszają na przedpremierowe pokazy filmu Wonka. To opowieść o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

W ramach akcji Mikołajki jak z bajki przed wybranymi seansami Trolli 3, Kici Koci, Życzenia czy Wonki odbędą się konkursy z nagrodami. Pełna lista konkursowych seansów na stronach poszczególnych kin.

Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych

Bajkowe hity, seanse poprzedzone konkursami to jednak nie wszystko. Kina nawiązały współpracę z lokalnymi firmami eventowymi i najlepszymi animatorami, którzy uświetnią mikołajkową zabawę.

W sobotę (2 grudnia) od godz. 10:00 do 13:00 o najmłodszych kinomanów zadbają animatorzy z Ogarnij Bazę. Dzieci będą mogły zagrać w wielkoformatowe gry, zabawiać się z magicznym kołem, poukładać puzzle XXL czy otrzymać balonowe zwierzątko. W niedzielę (3 grudnia) od 9:45 do 13:00 niezwykle utalentowani animatorzy będą malować dzieciom twarze oraz tworzyć pieski, małpki i inne balonowe zwierzaki, którymi obdarują małych kinomanów. Nie zabraknie też brokatowych tatuaży, kolorowych warkoczyków i olbrzymich malowanek. Będzie też Mikołaja i …wielka maskotka popcornu, która chętnie przybije piątkę każdemu widzowi.

1043 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39