Mikołajkowy weekend w kinach Helios. Na najmłodszych kinomanów czeka cała masa atrakcji!

2023.11.30 08:02
Sieć kin Helios przygotowała na najbliższy weekend (2-3 grudnia) całą masę atrakcji dla najmłodszych kinomanów. W programie specjalny repertuar bajkowy, animacje, kolorowe tatuaże i świąteczne zabawy artystyczne.
Mikołajkowy weekend w kinach Helios. Na najmłodszych kinomanów czeka cała masa atrakcji!
Fot: Pixabay

Już w najbliższy weekend (2-3 grudnia) we wszystkich kinach sieci Helios najmłodsi białostoczanie będą mogli wziąć udział w wydarzeniu "Mikołajki jak z bajki". Czekać na nich będą liczne atrakcje, animacje i oczywiście specjalny, bajeczny repertuar.

Jakie atrakcje przygotowano?

W kinie Helios w Galerii Białej pojawią się animatorzy z Ogarnij Bazę, którzy przeprowadzą zabawy z użyciem wielkoformatowych gier, magicznego koła, puzzli w wymiarze XXL oraz balonowych zwierzątek. Na niedzielę (3 grudnia) zaplanowano także malowanie twarzy. Najmłodsi kinomani będą mieli także okazję zrobić sobie brokatowy tatuaż lub zapleść kolorowe warkoczyki. Oczywiście, nie zabraknie także wizyty Świętego Mikołaja, któremu tym razem zamiast elfów towarzyszyć będzie wielka maskotka popcornu!

Więcej informacji: Mikołajki jak z bajki w Galerii Białej!

Do kina Helios w białostockiej Alfie w sobotę (2 grudnia) zawita ekipa Super Tomasza, która zaoferuje dzieciom zabawę w wielkich bańkach mydlanych. W niedzielę od samego rana na najmłodszych fanów kina czekać będą animatorzy z Party for you. Przewidziano między innymi takie atrakcje, jak: klocki i cegły XXL, malowanie twarzy, warkoczyki, zabawy taneczne, stanowisko z balonikami czy warsztaty plastyczne nawiązujące do Mikołajek. Pojawi się także coś dla fanów Lego. Nasze pociechy będą miały okazję do sprawdzenia swoich sił w konstruowaniu modeli na stoisku Sali Zabaw.

Więcej informacji: Mikołajki jak z bajki w Galerii Alfa!

W Helios Jurowiecka przygotowano świąteczną ściankę do zdjęć. Dla małych artystów przewidziano także stoisko plastyczne, na którym będą mogli wykonać listy do Świętego Mikołaja. Elfy ze świątecznego orszaku stworzą dzieciom balonowe zwierzaki. Będzie też możliwość wykonania kolorowego tatuażu oraz zaplatania warkoczyków. Na niedzielę zaplanowano tworzenie świątecznych ozdób.

Więcej informacji: Mikołajki jak z bajki w Galerii Jurowieckiej!

Na dużych ekranach zobaczymy dziecięce hity filmowe!

Z tej okazji odbędą się także specjalne projekcje filmowe. Najmłodsi widzowie mogą wybierać spośród trzech bajkowych propozycji:

Pierwsza z nich to film Trolle. To już trzecia część animacji, w której tym razem poznamy muzyczną przeszłość Mruka. Projekcja wzbogacona jest o atrakcyjne dla dzieci piosenki, które łatwo wpadają w ucho.

Zobaczymy także najnowszą propozycję Disney’a. Film Życzenie przenosi nas do magicznego królestwa Rosas. Władca tej krainy posiada moc spełniania życzeń. Przekonamy się, jakie konsekwencje będą za sobą niosły niektóre z nich i czy oby na pewno, każde życzenie powinno być spełnione.

Kicia Kocia pod choinkę to propozycja dla najmłodszych dzieci. Animowany serial zyskał już sporą ilość fanów. Tym razem przekonamy się, jak bohaterowie bajki poradzą sobie ze świątecznym klimatem.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

814 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39