Mistrzowie rekrutują

2018.11.02 14:08
Specjalizujący się w futbolu amerykańskim klub Lowlanders Białystok ogłosił, że w dniach 5 i 7 listopada będzie prowadzić rekrutację do zespołu seniorów.
Mistrzowie rekrutują
Fot: Grzegorz Chuczun

Klub Lowlanders Białystok w 2018 r. po raz 1. w swej historii wywalczył mistrzostwo Ligi Futbolu Amerykańskiego. Aktualnie najlepsza drużyna w kraju często szuka wzmocnień w USA, ale nie zapomina także o potencjalnych gwiazdach na rodzimym, podlaskim podwórku.

5 i 7 listopada każdy, kto interesuje się futbolem amerykańskim lub chciałby zaznajomić się z tą dyscypliną sportu, otrzyma szansę dołączenia do teamu Ludzi z Nizin. W tych dniach odbędą się bowiem zajęcia rekrutacyjne. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić specjalny formularz rejestracyjny oraz wziąć ze sobą korki i strój sportowy.

O miejsce w drużynie mogą się ubiegać wszystkie osoby urodzone w roku 2001 i wcześniej. Wzrost, waga, poziom umięśnienia - to nie jest istotne, bowiem na boisku w trakcie meczu potrzebni są zarówno zawodnicy o potężnych gabarytach, jak też ci, którzy warunkami fizycznymi nie grzeszą, za to mają inne atrybuty, jak np. ponadprzeciętną szybkość.

Spotkania rekrutacyjne przeprowadzone zostaną w godz. 19.30-21.00 na bocznym boisku stadionu miejskiego przy ul. Słonecznej.

Zawodnicy i trenerzy Lowlanders Białystok oferuję: naukę wszelkich zasad i podstaw futbolu amerykańskiego, narzędzia do trenowania oraz wyjątkową atmosferę. Bo jak mówią osoby związane z klubem mającym w swym herbie żubra - w stadzie siła.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1771 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39