Młody piłkarz z Białegostoku trenował w Bayernie Monachium

2013.08.16 00:00
W Monachium zakończył się właśnie piąty, jubileuszowy obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp. W tym roku wzięła w nim udział rekordowa liczba 75 młodych piłkarzy, reprezentujących 25 krajów.
Młody piłkarz z Białegostoku trenował w Bayernie Monachium

Wśród nich było 4 chłopców z Polski. W tym gronie znalazł się się Marcin Cieciorko z Białegostoku, na co dzień grający w klubie Włókniarz Białystok. Cieciorko występuje na pozycji obrońcy lub stopera.

Program tegorocznego obozu był bardzo bogaty i atrakcyjny. Młodzież zwiedzała m.in. monachijskie stare miasto, Allianz Arenę oraz kompleks olimpijski Olympiapark. Wieczorami odbywały się spotkania, w czasie których młodzi ludzie mogli bliżej poznać inne kraje i odmienne kultury uczestników obozu. Codziennie organizowano także treningi z czterema profesjonalnymi coachami drużyn młodzieżowych FC Bayern. Na koniec rozegrano turniej, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy obozu.

Młodzi piłkarze mieli także możliwość obserwowania otwartego treningu pierwszej drużyny FC Bayern, przeprowadzonego przez nowego szkoleniowca klubu, Pepa Gurdiolę. A także obejrzeli mecz rozegrany pomiędzy drużynami FC Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1080 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39