MMA, boks, K-1, karate kyokushin. Już niebawem odbędzie się duża gala sportów walki

2018.03.13 12:04
14 kwietnia w Wasilkowie zorganizowana zostanie X Gala MMA Cup. Zaprezentują się na niej zawodnicy z Polski, Anglii, Litwy i Białorusi. Planowanych jest 11 walk.
MMA, boks, K-1, karate kyokushin. Już niebawem odbędzie się duża gala sportów walki
Fot: Unia Sportów Walki - M

Powstała w 2009 r. organizacja o nazwie Unia Sportów Walki - M, promująca dyscyplinę sportową MMA, już niedługo zorganizuje kolejną galę. Tym razem miejscem zmagań będzie Wasilków i hala Szkoły Podstawowej nr 1 mieszczącej się przy ul. Mickiewicza.

Na zaplanowanej na 14 kwietnia imprezie zaprezentują się m.in. tacy zawodnicy, jak Mateusz Dederko, Kamil Czyżewski, Paweł Zakrzewski czy też Paweł Roszkowski. Nie zabraknie uczestników spoza kraju, a także znanych gości. Jest szansa, że w dniu wydarzenia pojawią się: Jarosław Kazberuk (siedmiokrotny uczestnik Rajdu Dakar), Kamil Szeremeta (pięściarski mistrz Europy wagi średniej), Paweł Głazewski (trzykrotny mistrz Polski seniorów w boksie amatorskim), Piotr Sawicki (mistrz świata z Tokio i czterokrotny mistrz Europy w karate kyokushin), a także Andrzej Zaborski (znany polski aktor).

W trakcie imprezy, podczas której stoczonych zostanie 11 walk, odbędą się również pokazy tańca oraz licytacja koszulki mistrzyni świata UFC - Joanny Jędrzejczyk.

Gala wystartuje o godz. 19.30.

Szczegóły i informacje dotyczące sprzedaży biletów: X Gala MMA CUP Wasilków 2018

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1602 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39