Monika Dryl została ambasadorem białostockiej kliniki medycyny estetycznej

2016.04.07 15:27
Przekazała pieniądze z wygranej białostockiemu hospicjum dla dzieci, teraz będzie ambasadorem, również białostockiej, Renew Clinic - Monika Dryl, popularna aktorka i piosenkarka, pamięta o swoich korzeniach.
Monika Dryl została ambasadorem białostockiej kliniki medycyny estetycznej
Fot: materiały prasowe

Monika Dryl to znana aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna i wokalistka. Na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie, jednak rodzinny Białystok dalej jest bliski jej sercu i chętnie wspiera lokalne inicjatywy.

Jesienią 2015 r. brała udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła 3. miejsce, a całą wygraną przekazała na rzecz białostockiej Fundacji "Pomóż Im", prowadzącej jedyne w regionie domowe hospicjum dla dzieci.

Teraz artystka zdecydowała się zostać ambasadorem Renew Clinic w Białymstoku.

- Ze względu na specyfikę pracy nie mogę sobie pozwolić na to, by eksperymentować ze swoją urodą. Stąd wybór Renew Clinic. Komfort, intymność i pełne zrozumienie indywidualnych potrzeb – to z pewnością elementy, które wyróżniają tę klinikę na tle innych w całym kraju – zapewnia.

O naszym wyglądzie w dużej mierze decyduje nasze wnętrze i to, jak czujemy się sami ze sobą. Ważne jest zatem pozytywne myślenie, najlepiej połączone z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem.

- A jeśli do tego dodamy opiekę specjalistów i odpowiednio dobrane zabiegi, otrzymamy przepis na to, by przedłużyć swoją młodość oraz zachować urodę i piękno, nie tylko zewnętrzne, na dłużej - podpowiada artystka.

Katarzyna Gogga, współwłaścicielka Renew Clinic, cieszy się z nawiązanej współpracy.

- Monika Dryl to profesjonalistka w każdym calu. Od dawna podziwialiśmy jej podejście do zawodu i nastawienie do życia. Na co dzień wyznajemy podobne wartości, dlatego cieszymy się niezmiernie, że zdecydowała się ona wesprzeć swoim wizerunkiem naszą klinikę. I mamy oczywiście nadzieję, że ta współpraca przyniesie wiele satysfakcji każdej ze stron – dodaje.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

1290 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39