Montaż reklam - New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Ostatnim etapem prac nad Twoją reklamą jest jej montaż w wybranym miejscu. Oferujemy usługi montażowe reklam wykonanych przez nas oraz już gotowych nośników, stworzonych przez inne firmy. Posiadamy uprawnienia i sprzęt niezbędny do pracy na wysokościach, możemy więc przyjąć każde zlecenie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą dotyczącą montażu reklam https://nowoczesnareklama.eu/oferta/uslugi/montaz-reklam/

Montaż reklam z New Vision to kompleksowa obsługa zlecenia

Kompleksowo znaczy: gruntownie i całościowo. W ten sposób podchodzimy do montażu Twojej reklamy. Od jakości jego wykonania zależy to, czy reklama będzie dobrze spełniała swoje funkcje, była widoczna, stabilna, estetyczna i trwała.
W ramach usługi zapewniamy:
- transport materiałów na miejsce,
- przygotowanie powierzchni pod montaż,
- zamocowanie elementów konstrukcyjnych reklamy – stelaży, ram, profili, systemów naciągu,
- mocowanie elementów reklamowych,
- instalację oświetlenia w przypadku reklam podświetlanych,
obmiar i weryfikację rozmiarów dla stwierdzenia zgodności realizacji z projektem.

W przypadku mocowania reklamy na wysokości korzystamy z bezpiecznego i atestowanego sprzętu w postaci podnośników koszowych oraz niezbędnych akcesoriów BHP i wyposażenia alpinistycznego.

Raz, na długi czas - montaż równie trwały jak sama reklama

W New Vision gwarantujemy solidność prac montażowych. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku reklam trudno dostępnych (np. na elewacjach i dachach budynków), przy których musimy użyć specjalistycznego sprzętu do prac wysokościowych.

Nasi technicy mają za sobą setki zamontowanych instalacji reklamowych. W pracy kierują się precyzją, wyobraźnią i dokładnością. Połączenie ich doświadczenia i najlepszego sprzętu to nasza gwarancja, że przeprowadzony montaż będzie równie solidny jak reklama, którą wykonamy na Twoje zamówienie.

1124 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39