Moskitiery - Prestige Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: "PRESTIGE" Jarosław Kamiński, Ernest Józef Bolesta s.c.
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Moskitiera pozwoli Ci cieszyć się urokami ciepłych pór roku i zapewni spokojny wypoczynek

Moskitiery w okresie wiosenno-letnim to niezbędne wyposażenie każdego domu. Dzięki nim zamykamy drogę do naszych pokojów przeróżnym owadom, takim jak: komary, muchy czy meszki. Umożliwiają spokojny sen przy otwartym oknie, a przy tym są skuteczniejsze niż chemiczne środki odstraszające.
W ofercie firmy Prestige znajdziesz zarówno klasyczne moskitiery okienne o profilu prostokątnym, jak i te rolowane oraz drzwiowe.

Więcej o moskitierach przeczytasz na stronie https://oknaprestige.eu/moskitiery/

Moskitery są skuteczne i proste w montażu

Do ich produkcji używa się np. bawełny, nylonu czy poliesteru. Z tego powodu nie trzeba poświęcać dużo czasu na utrzymanie moskitiery w czystości. Co więcej, nie zabiera ona dużo miejsca i montowana jest w stolarce okiennej. Samo założenie urządzenia jest również nieskomplikowane.
Dzięki naszym moskitierom nie tylko nie wpuścisz niechciany owadów do swojego domu. Urządzenie również ogranicza dostęp pyłkom z zewnątrz, co szczególnie istotne w przypadku alergików. Ponadto, każdy posiadacz tego urządzenia oddaje przysługę ekosystemowi. Moskitiery firmy Prestige nie wyrządzają szkody owadom, a niektóre z nich są przecież pożyteczne.
Oferowane przez nas moskitiery są także dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Cechuje je duża wytrzymałość na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu można je użytkować przez wiele lat.

W firmie Prestige znajdziesz moskitierę dla siebie

Posiadasz dom z tarasem czy balkonem? Z pewnością pomocna będzie dla Ciebie moskitiera drzwiowa. Jest zamykana za pomocą magnetycznego zamka lub samozamykacza i ma formę drzwi z siatką. Cała konstrukcja jest lekka i montowana przy użyciu zawiasów w ościeżnicy.

Pomożemy Ci wybrać model, który będzie pasował do Twojego pomieszczenia. Dodatkowe informacje uzyskasz pod adresem https://oknaprestige.eu/

Polecamy lokal
1020 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39