Możesz pomóc w opłaceniu kolonii podopiecznym domu dziecka. Sprawdź, jak to zrobić!

2024.06.05 10:46
Misja: kolonie! Ty zamawiasz w KOKU Sushi, dzieci z domu dziecka jadą na wakacje. Zasady pomagania są proste.
Możesz pomóc w opłaceniu kolonii podopiecznym domu dziecka. Sprawdź, jak to zrobić!
Fot: Materiały prasowe

Przez cały czerwiec we wszystkich restauracjach KOKU Sushi Białystok znajdziemy specjalną wkładkę w menu z trzema różnej wielkości zestawami PROMO do wyboru. Każde zamówione danie to 10 zł na obóz sportowy dla dzieci z domu dziecka. To, ilu podopiecznych pojedzie na wymarzone wakacje, zależy tylko od nas.

Współpraca ze sportowcami

Wakacyjna inicjatywa KOKU Sushi to efekt współpracy białostockiej sieci ze Stowarzyszeniem Sport Club Karate. Obozy sportowe, na które KOKU Sushi zbiera fundusze, odbędą się w Augustowie, a poprowadzi je Piotr Sawicki – członek polskiej kadry narodowej w karate kyokushin, mistrz świata (jako jedyny nie-Japończyk) z Tokio z 1997.

– Z Piotrem Sawickim znamy się od lat i bardzo cenimy jego działania. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wesprzeć Sport Club Karate w szerzeniu wśród młodych ludzi pasji do sportu i aktywności. Tym razem zachęcamy naszych gości do zaangażowania się w akcję – wystarczy tak niewiele, aby spełnić marzenia dzieciaków z domu dziecka i zafundować im wartościowe, pełne atrakcji i ruchu wakacje – mówi Piotr Olechno, współwłaściciel sieci KOKU Sushi.

Ile dzieci pojedzie na obozy? To zależy od nas

Koszt wyjazdu jednego uczestnika to 1.500 zł. O ostatecznej liczbie dzieci, które wezmą udział w obozie karate, zdecydują goście KOKU Sushi. Akcja ''MISJA: KOLONIE'' potrwa przez cały czerwiec, a zestawy będzie można zamawiać we wszystkich lokalach sieci w Białymstoku: przy ulicy Kilińskiego, Sienkiewicza, Antoniuk Fabryczny oraz Zachodniej. Oferta obowiązuje zarówno w lokalu, jak i na wynos z odbiorem osobistym oraz w dostawie (online i telefonicznie). Zestawy PROMO zawierają w sobie ulubione składniki gości KOKU Sushi. Znajdziemy w nich np. klasycznego pieczonego łososia teriyaki, karmazyna, kimchi, surimi czy opalanego łososia.

Obóz organizowany przez Sport Club Karate łączy w sobie zajęcia z karate kyokushin z innymi formami aktywności: rowerami i zwiedzaniem atrakcji turystycznych augustowszczyzny. To okazja do rozwijania swoich sportowych umiejętności, ale także – do wypoczynku pod okiem doświadczonych wychowawców. Nie zabraknie ponadto spotkań z ciekawymi ludźmi – w tym roku gościem specjalnym będzie piłkarz Jacek Chańko.

– Białystok to miasto o wielkim sercu, a jego mieszkańcy nie raz pokazali, że potrafią się mobilizować w szczytnym celu. Dlatego zapraszamy w czerwcu do KOKU Sushi. Tak niewiele potrzeba, aby wspólnie zrobić coś dobrego – zachęca Martyna Krzymowska, manager KOKU Sushi Białystok.

Warto śledzić profil KOKU Sushi w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z postępami akcji.

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1075 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39