Mycie i impregnacja - Pakiet Budowlany Białystok

dodane dnia: 2016-04-14 przez: Pakiet Oniszczuk-Cesnowska Sp. J.
Termin promocji: 2016-04-14 - 2036-04-14
Dom to nie tylko przyjazne wnętrza, ale również estetyczny wygląd zewnętrzny. Właściciele często skupiają się na pomieszczeniach, zapominając że pierwsze wrażenie gości opiera się na tym, co ujrzą jeszcze przed przestąpieniem progu.

Wysoka estetyka przekłada się również na kondycję całego budynku. Zaniedbanie powierzchni zewnętrznych i ignorowanie drobnych usterek może doprowadzić do poważniejszych i o wiele droższych w naprawie problemów.

Pakiet Budowlany świadczy szereg usług w zakresie mycia i impregnacji budynków, w tym:

* mycie dachów,
* mycie elewacji,
* mycie okien,
* czyszczenie i impregnacja kostki brukowej,
* usuwanie graffiti,
* usuwanie glonów.

Oferujemy skuteczne rozwiązania, które przedłużą żywotność poszczególnych elementów konstrukcji. Więcej szczegółów pod adresem http://pakietbudowlany.pl/28-mycie-i-impregnacja

Przy pracy używamy wyłącznie skutecznych preparatów, które cieszą się dobrą opinią w branży. Stosowane przez nas środki są nieinwazyjne i nie niszczą powierzchni.Nasi fachowcy działają kompleksowo, a każde zlecenie zaczynają od przeprowadzenia inspekcji i identyfikacji problemów. Dopiero po ustaleniu wstępnej diagnozy, przystępujemy do działania.

Zakres oraz sposób wykonania prac zależy od wielu czynników, ale wszystkie polegają na oczyszczeniu powierzchni z różnego typu zabrudzeń i osadów. Używany przez nas sprzęt umożliwia działanie na dowolnych wysokościach i w miejscach niedostępnych przy wykorzystaniu zwykłych metod.

Każde zamówienie jest inne, dlatego ceny również ustalamy indywidualnie. Pamiętajmy, że dom stanowi wizytówkę jego mieszkańców. Zadbajmy o to, aby była jak najlepsza.

645 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39