Kwiaciarnia Girlanda w Białymstoku – wiązanki ślubne

dodane dnia: 2017-10-09 przez: PHU GIRLANDA Anna Leszczyńska
Termin promocji: 2017-10-09 - 2037-10-09
Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym dla każdej Młodej Pary. Zdajemy sobie sprawę z rangi tego wydarzenia i dlatego do każdego ślubnego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Niebanalne wiązanki ślubne

Istnieją różnego rodzaju wiązanki kwiatowe wręczane na różne okazje. Jednak te, które zostają w pamięci najdłużej to bukiety skomponowane indywidualnie, z myślą o konkretnej osobie i o ważnym życiowym wydarzeniu.

Jeśli to tylko możliwe, zachęcamy naszych Klientów do personalizowania bukietów ślubnych. https://dekoracjegirlanda.pl/kwiaty-slubne/wiazanki-slubne/ Nic tak nie cieszy obdarowanej osoby, jak świadomość, że otrzymała kompozycję przygotowaną z uwzględnieniem jej osobistego gustu i charakteru.

Jak spersonalizować bukiet?

Stworzenie unikatowej wiązanki z myślą o konkretnej osobie nie zawsze należy do zadań łatwych. Musimy znać jej charakter, styl i upodobania. Warto się jednak postarać, gdyż wiązanka z gotowego projektu nigdy nie dorówna indywidualnie skomponowanemu bukietowi. Personalizując kompozycję kwiatową warto wziąć pod uwagę następujące kwestie:

- ulubione kwiaty osoby, którą chcemy obdarować,
- jej ulubione kolory,
- dodatki, które kojarzą nam się z daną osobą.

Zaprojektowanej w ten sposób kompozycji warto nadać jeszcze odpowiedni kształt. W kwiaciarni Girlanda w Białymstoku możemy wykonać wiązankę o tradycyjnej formie lub nadać jej bardziej finezyjny kształt. Efekt końcowy będzie wtedy dużo większy niż przy standardowej realizacji.

Twój pomysł, nasza realizacja

Przyjdź do nas z gotowym projektem lub zdaj się na nasz zespół – z pewnością przedstawimy Ci satysfakcjonującą koncepcję.

Kompozycje najchętniej wybierane przez naszych Klientów to:

- klasyczne,
- romantyczne,
- awangardowe,
- modne,
- imitujące polne bukiety.

Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie i z należytą starannością. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii florystycznej
https://dekoracjegirlanda.pl/galeria/

1356 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39