"Na razie stoję, na razie patrzę" - koncert Organka w Zmianie Klimatu [KONKURS]

2021.10.25 17:26
Organka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać... Zespół, który od kilku już lat odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Z uwagi na ogromne zainteresowanie w Zmianie Klimatu odbędą się aż dwa koncerty: w czwartek (28.10) oraz w piątek (29.10).
"Na razie stoję, na razie patrzę" - koncert Organka w Zmianie Klimatu [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Zespół powstał w 2013 r., z inicjatywy Tomasza Organka - wokalisty i gitarzysty. Początkowo funkcjonował jako "power trio", oprócz samego Organka w jego skład weszli basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Organek zadebiutował płytą "Głupi" w 2014 r. i od tego momentu stał się rozpoznawalny i przebił się do szerokiego grona odbiorców. Dzisiaj w skład formacji wchodzi jeszcze klawiszowiec Tomasz Lewandowski.

W Białymstoku zespół zaprezentuje swój najnowszy materiał z płyty "Na razie stoję, na razie patrzę". To album, na który trzeba było poczekać dłużej. Oprócz utworów traktujących o relacjach międzyludzkich, pojawiły się na krążku teksty komentujące rzeczywistość ostatniego czasu.

Organek sięgnął także po nowe stylistyczne środki muzycznego wyrazu, sięgając po post punka oraz muzykę elektroniczną.

- Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język - powiedział Tomasz Organek.

I właśnie dlatego, koncert zespołu Organek "Na razie stoję, na razie patrzę" to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy.

Mamy zaproszenia na koncert w czwartek (28.10): KONKURS

SZCZEGÓŁY I BILETY - KONCERT 28.10

SZCZEGÓŁY I BILETY - KONCERT 29.10

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
592 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39