POLECAMY
Pierwszą urodzoną w tym roku białostoczankę i jej rodziców odwiedził w szpitalu prezydent Tadeusz Truskolaski.
Blanka została pierwszą białostoczanką, która urodziła się w 2023 r. w Białymstoku. Dziewczynka przyszła na świat w niedzielę 1 stycznia o godz. 9.45. Pierwszą urodzoną w nowym roku białostoczankę i jej rodziców odwiedził w szpitalu prezydent Tadeusz Truskolaski, który przekazał rodzicom bon o wartości 3 tys. zł, wyprawkę oraz kwiaty. Córeczka pani Emilii i pana Piotra w chwili narodzin ważyła 3100 gram i mierzyła 57 cm.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji