Najlepsze produkty turystyczne. W konkursie czekają nagrody

2015.07.28 00:00
Do 17 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do etapu regionalnego konkursu "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2015".
Najlepsze produkty turystyczne. W konkursie czekają nagrody
Fot: Anna Dycha
OiFP otrzymała Certyfkat dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2014 r.

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych, a także ich promocję. Jest o co walczyć - do wygrania jest nie lada gratka - Miano Złotego Certyfikatu, a także kampania promocyjna prowadzona przez Polską Organizacją Turystyczną o wartości nie mniejszej niż 100 000 złotych.

Wzorem lat ubiegłych Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna pełni funkcję regionalnego koordynatora tego przedsięwzięcia. Produktom turystycznym, wyłonionym przez Kapitułę PROT, zostaną przyznane w danym roku 3 Certyfikaty PROT oraz Wyróżnienia Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezesa PROT oraz inne nagrody.

Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są za pomocą aplikacji konkursowej, która funkcjonuje pod adresem: http://konkurs.pot.gov.pl. Termin zgłaszania propozycji mija 17 sierpnia. Patronujemy konkursowi.

Szczegóły: Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT 2015

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1339 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39