Najlepszy stomatolog dziecięcy - M-Dentica Białystok

dodane dnia: 2016-03-16 przez: M-DENTICA Marzena Andrzejuk - Sawicka
Termin promocji: 2016-03-16 - 2036-03-16
Właściwe podejście do Pacjenta oraz dysponowanie odpowiednim sprzętem to podstawy, na których opiera się stomatologia dziecięca w klinice M–DENTICA.

Nasza placówka sprawdzi się zarówno w zakresie przeprowadzania wizyt kontrolnych, jak i zróżnicowanych zabiegów leczniczych. Pierwsze są niezbędne dla wyrobienia w maluchach właściwych nawyków – tutaj postawa stomatologa oraz jego wprawa w odpowiednio przyjaznym traktowaniu Małych Pacjentów jest nieoceniona. A jeśli zajdzie już potrzeba leczenia, nasz stomatolog dziecięcy poradzi sobie doskonale.

Profesjonalna kadra zadba o życzliwą atmosferę i – przy użyciu najnowocześniejszych technologii – upora się z każdym problemem jamy ustnej.

Stomatolog dziecięcy – już od zębów mlecznych
Aby stomatolog nie wzbudzał w najmłodszych niechęci, warto skorzystać z oferty edukacyjnej, którą przygotowała M–DENTICA. Obejmuje ona wizyty adaptacyjne, pozwalające na oswojenie dziecka ze specyficznym charakterem kliniki dentystycznej. Każda z nich jest zakończona wręczeniem dyplomu oraz nagrody niespodzianki.

Nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie – szczególnie u dzieci, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by atmosfera panująca w gabinecie była przyjazna i radosna. U nas Twoje dziecko będzie pod najlepszą opieką.

Profilaktyka i leczenie
Profilaktyka zdrowia zębów jest szczególnie istotna u dzieci. Aby zapobiec rozwojowi próchnicy przeprowadzamy:

fluoryzację kontaktową,
lapisowanie,
lakowanie.


A kiedy pojawią się u dzieci ubytki, nawet w „mleczakach”, przeprowadzimy leczenie zachowawcze, a w razie konieczności – kanałowe, dbając o to, by zminimalizować odczucia bólowe w trakcie zabiegu. Więcej o zabiegach stosowanych przez nas w stomatologii dziecięcej przeczytasz na stronie http://mdentica.pl/oferta-leczenia/stomatologia-dziecieca

Zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki z dzieckiem. Nawiążemy relacje, które zaowocują zdrowymi zębami i olśniewającym uśmiechem. Dzieci, które przychodzą do M-DENTIKI nie boją się dentystów.

1756 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39