POLECAMY
Już w poniedziałek (18.03) w Białymstoku można będzie obejrzeć "Nerwicę natręctw" - francuską komedię w reż. Artura Barcisia.
Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia - to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.22 17:00
Aktualności 2026.06.22 14:30
Turystyka 2026.06.22 14:00
Biznes 2026.06.22 13:42
Zdrowie 2026.06.22 13:39
Sport 2026.06.22 13:30
Kryminalne 2026.06.22 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji