Niebawem kolejna bokserska gala. Kto na niej zawalczy?

2024.02.28 10:59
Przed kilkoma dniami w stolicy Podlasia odbyła się gala Knockout Boxing Night 33, a już na początku kwietnia białostoczanie będą mogli udać się na kolejne bokserskie święto. Zbliża się bowiem termin imprezy zatytułowanej Białystok Boxing Night.
Niebawem kolejna bokserska gala. Kto na niej zawalczy?
Fot: Redakcja BiałystokOnline

6 kwietnia Dariusz Snarski zorganizuje pięściarską galę Białystok Boxing Night. Będzie to już 49. tego typu event stworzony przez Grupę Chorten Boxing Production, którą zarządza olimpijczyk z Barcelony.

- Dzięki naszym partnerom kolejny raz możemy się spotkać i spełniać marzenia młodych chłopaków i dziewczyn trenujących boks - mówi Dariusz Snarski.

W walce wieczoru wystąpi Bartosz Przybyła, a jego rywalem będzie Antonio Zamora, czyli 25-letni leworęczny zawodnik z wygranymi 24 walkami na koncie, w tym 10 przez nokaut. Pojedynek zakontraktowany został na 8 rund w kategorii junior półśredniej.

- Będzie to najcięższa moja walka w boksie zawodowym. To mocny rywal, ale dam z siebie wszystko, pokażę swój śląski charakter, no i wygram - obiecuje Przybyła.

Na 49. evencie Chorten Boxing Production wystąpią ponadto: Przemysław "Smile" Gorgoń, Filip "Szpaku" Szpakowicz, Daniel Balcerzak, debiutujący w teamie Łukasz Szczepaniak oraz Karol Krupienik.

Galę Białystok Boxing Night, która 6 kwietnia dojdzie do skutku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 50 (ul. Pułaskiego 96), rozpoczną pojedynki boksu amatorskiego. Zaprezentują się zawodnicy BKS-u Hetman Białystok, a także inni pięściarze z naszego regionu.

Transmisję z imprezy będzie można zobaczyć na jednym z kanałów sportowych stacji Polsat.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

896 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39