Niebawem rozpocznie się najsmaczniejsza impreza - Restaurant Week

2023.03.08 16:45
Restaurant Week to prawdziwy festiwal pysznego jedzenia. To ogólnopolska akcja, która swoją odsłonę ma także w Białymstoku i w naszym regionie. Wiosenna edycja rozpocznie się 22 marca.
Niebawem rozpocznie się najsmaczniejsza impreza - Restaurant Week
Fot: Materiały prasowe

Czym jest Restaurant Week?

Wydarzenie jest ogólnopolską akcją, której celem jest promowanie popisowych dań szefów kuchni w wybranych restauracjach. Wystarczy zarejestrować się na stronie Restaurant Week, zarezerwować miejsce i czas kolacji. Trzydaniowy posiłek kosztuje zaledwie 69 zł.

Wiosenna edycja Restaurant Week odbywa się pod hasłem #FoodSoundsGood. Od 22 marca trzy koncertowe kompozycje i głośny cocktail dostępne będą w prawie 400 najlepszych restauracjach w Polsce.

- Po dwóch ostatnich rekordowych edycjach (#FoodFeelsGood – 121,000 gości; #FoodLooksGood – 135,000 gości) tematem tegorocznego Festiwalu popisowych menu w najlepszych restauracjach jest brzmienie jedzenia! To będzie najbardziej "muzyczna" edycja Restaurant Week, w której goście będą odkrywać akustyczne niespodzianki dań w wiodących polskich restauracjach w Polsce i wybierać spośród ponad 2500 harmonijnych kompozycji – zaznacza Marcin Wawrzeń, Country Manager. - Warto wsłuchać się w smakowe nuty i zarezerwować jak najwięcej doświadczeń na Festiwalu w prawie 400 podziwianych restauracjach w Polsce! Niech skala odkrywania restauracji i nowych smaków będzie ponownie rekordowa! – dodaje.

Dokąd się wybrać na Podlasiu?

W naszym regionie do akcji przystąpiły: Atmosfera, Bona Me w Hotelu Mercure, Cechowa, Hampton by Hilton, Jedzenie i Picie, Koku Sushi Rynek, Kwestia Czasu, Lipcowy Ogród, Maho Sushi, Oranżeria w Hotelu Branicki, Regiment, Świętojańska 21, Talerz Smaku oraz Zamek w Tykocinie.

Autorskie menu najlepszych szefów kuchni na pewno zadowoli podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.

Szczegóły i link do rezerwacji znajduje się TUTAJ.

BiałystokOnline.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

861 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39