Niedzielne poranki filmowe. Kino Forum zaprasza całe rodziny

2011.10.15 00:00
"Auta 2", "Zakochany wilczek", "Kubuś i przyjaciele" - te filmy przygotowało Forum na trzy październikowe niedzielne poranki. To okazja na spędzenie czasu w kinie z całą rodziną.
Niedzielne poranki filmowe. Kino Forum zaprasza całe rodziny
materiały dystrybutora

W najbliższą niedzielę, 16 października film "Auta 2" Brada Lewisa i Johna Lassetera. Zygzak McQueen trzy razy wygrał wyścig Piston Cup Championship w Kalifornii. Nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66, przyjaźni się ze Złomkiem i pozostałymi autami. Otrzymuje propozycję udziału w pierwszym wielkim światowym Grand Prix, podczas którego ma zostać wyłoniony najszybszy samochód świata. Zawody odbywają się w Japonii i kilku krajach Europy. W podróży towarzyszy mu wierny kumpel Złomek, który nie ma obycia w świecie i zaczyna irytować McQueena. W dodatku Złomek zostaje wzięty przypadkowo za amerykańskiego tajnego agenta. Wraz z brytyjskim szpiegiem Seanem McMission wpada na trop spisku związanego z wyścigami. Tymczasem Zygzak musi sobie dać radę z groźnymi sportowymi przeciwnikami, z zadufanym Francesco Paltegummim na czele.

W kolejne niedziele, 23 i 30 października pokazy filmów "Zakochany wilczek" oraz "Kubuś i przyjaciele". Projekcje zaczynają się o godz. 12.30. Filmy są w polskiej wersji językowej. Bilety w cenie: 10 zł (normalny), specjalny "rodzinny" (minimum 3 osoby) - 8 zł od osoby.

andy

651 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39