Nietypowa sytuacja na Antoniuku. Nieproszony gość w cudzym łóżku

2021.08.05 11:34
Jeden z mieszkańców osiedla Antoniuk przypadkiem, we własnej sypialni, zatrzymał 35-latka, który wszedł w konflikt z prawem. Mężczyzna był poszukiwany za kradzież.
Nietypowa sytuacja na Antoniuku. Nieproszony gość w cudzym łóżku
Fot: pixabay.com

W minioną sobotę (31.07), wieczorem, dyżurny białostockiej policji został powiadomiony o nietypowej sytuacji, która miała miejsce na Antoniuku.

Zgłaszający powiedział, że po powrocie do domu zastał w swoim łóżku nieznajomego mężczyznę. Dodał, że zamknął go w pokoju i czeka na funkcjonariuszy.

Okazało się, że nieproszony gość w tym samym bloku, na szóstym piętrze, przeprowadzał remont. Kiedy zorientował się, że zgubił klucze do mieszkania, postanowił wspiąć się po balkonach. Jednak przecenił swoje możliwości i utknął na czwartym piętrze, gdzie zauważył niedomknięty balkon. Wykorzystał tę sytuację, wszedł do środka i zasnął w cudzym łóżku.

Kilka godzin później obudził go zgłaszający i o całej sytuacji powiadomił policjantów. Do tego ów nieznajomy mężczyzna był mniej anonimowy niż mogłoby się wydawać. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 35-latka szuka sąd. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1200 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39