Nowa komedia Netflixa była kręcona na Podlasiu. Można już ją obejrzeć

2024.03.28 11:29
W środę (27 marca) na platformie streamingowej Netflix pojawiła się premierowo komedia "Nic na siłę". To produkcja, która została nakręcona na Podlasiu.
Nowa komedia Netflixa była kręcona na Podlasiu. Można już ją obejrzeć
Fot: Zwiastun "Nic na siłę"/YouTube/Netflix Polska

Polska wieś i skrywana tam wielka tajemnica. Wszystko to owiane wątkiem miłosnym. Produkcja "Nic na siłę" przedstawia historię Oliwii, szefowej kuchni, która przeciwko własnej woli zostaje wciągnięta w wiejskie życie. Gdy dowiaduje się, że jej babcia potrzebuje pomocy w prowadzeniu swojego gospodarstwa, musi zmierzyć się z nieznanymi wyzwaniami życia na Podlaskiej wsi. Pomimo swojej początkowej niechęci do nowego świata, kobieta stopniowo otwiera się na nowe doświadczenia i ludzi. W trakcie swojego pobytu na wsi Oliwia poznaje przystojnego rolnika. Gdy dwójka zaczyna zbliżać się do siebie, okazuje się, że mężczyzna skrywa pewien tajemniczy sekret.

W roli głównej filmu "Nic na siłę" występuje Anna Szymańczyk, którą można znać z roli Zośki w popularnym hicie Netflixa "Znachor". Oprócz niej, w obsadzie produkcji znajduje się również Anna Seniuk, wcielająca się w rolę babci, czyli Haliny Madej oraz Mateusz Janicki jako Kuba Wolak, sympatia Oliwii.

Widoki prezentowane w filmie "Nic na siłę" mogą być znajome dla mieszkańców Podlasia, ponieważ zdjęcia do tego filmu zostały wykonane w miejscowościach takich jak Ciechanowiec, Kaniuki, Ciełuszki, Wizna, Suraż, Rutki i Zabłudów. W filmie można zobaczyć wiejskie pejzaże, które zostały sfilmowane chociażby na terenie skansenu znajdującego się na terenie Muzeum Rolnictwa im. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
947 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39