Nowe oferty pracy. Jest sporo propozycji z niższym wymiarem godzin

2019.04.30 07:24
Jesteśmy w trakcie okresu świąteczno-majówkowego, ale ktoś może szykuje się do zmiany pracy po tym luźniejszym czasie. Przedstawiamy oferty, jakie się ostatnio pojawiły.
Nowe oferty pracy. Jest sporo propozycji z niższym wymiarem godzin
Fot: pixabay.com

Prowadzenie ksiąg u działkowców

Polski Związek Działkowców Zarząd Okręgowy poszukuje osoby do księgowości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną księgowość, rozliczanie PIT, ZUS, obsługę programu DGCS. Pracodawca oferuje umowę o pracę na okres próbny, na pół etat (jedna zmiana) i zarobki od 1,6 tys. zł brutto miesięcznie. Wymogiem koniecznym jest wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie oraz przynajmniej 5 lat doświadczenie na tym stanowisku. Osoby zainteresowane niniejszą ofertą mogą zgłaszać się do pracodawcy pod numerem tel. 85 732 22 58.

Szeroki wachlarz w Biedronkach

W ostatnim czasie pojawiło się sporo ofert pracy od firmy Jeronimo Martins, czyli w popularnych Biedronkach. Firma poszukuje pracownika na stanowisko kasjera-sprzedawcy, do którego obowiązków będzie należeć obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy oraz dbanie o czystość i porządek. Praca zmianowa na pełen etat. Z wynagrodzeniem brutto od 2750 zł miesięcznie.

Kolejna oferta od tej samej firmy to po prostu pracownik sklepu. Od poprzedniej różni się ona tym, że do obowiązków nie będzie należeć obsługa kasy fiskalnej. Inne są też warunki zatrudnienia, bowiem jest to praca na 3/4 etatu (może być też mniejszy wymiar za niższe wynagrodzenie) z pensją od 2060 zł brutto.

Na takich samych warunkach, tylko z innymi obowiązkami, można zatrudnić się w jednym ze sklepów jako kasjer. Wówczas nie będzie się odpowiedzialnym za rozładunek towarów, ale już za obsługę kasy tak.

We wszystkich trzech ofertach wymagane jest minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Aplikować trzeba przez stronę karierawjm.pl.

Inżynier poszukiwany

Poszukiwany jest także inżynier budowy w firmie Lewandowski Budownictwo. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie nadzorować pracowników i podwykonawców, organizację materiałów budowlanych oraz ich rozliczanie i kosztorysowanie robót budowlanych.

Praca w pełnym wymiarze z podstawą na poziomie 2,5 tys. zł brutto, ale z prowizją. Wymagania są jednak sprecyzowane: prawo jazdy kat. B, obsługa programu AutoCAD, kosztorysowanie robót budowlanych w programie Norma Pro, obsługa pakietu Microsoft Office, Word, Excel, Power Point. CV można wysyłać na adres e-mail: biuro@lewandowski-budownictwo.pl.

Wszystkie powyższe oferty dostępne są na stronie Powiatowego Urzędu Pracy bądź na portalu BiałystokOnline.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

1031 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39