Białystok Online

Aktualności

Nowe zakażenia koronawirusem w kraju. Zmarło już 13 osób

2020.03.25 09:54, Aktualizacja: 2020.03.25 13:44
Nowe zakażenia koronawirusem w kraju. Zmarło już 13 osób
Fot: pixabay.com

Odnotowano kolejne przypadki zakażenia koronawiruse. Nie żyje już 13 osób.

Przed godz. 9.00 potwierdzono 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące - podał resort zdrowia.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 927 (12 osób zmarło).

[Aktualizacja]

- Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych - poinformował po godz. 13.30 resort zdrowia.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.

W szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna.

Jednocześnie Ministerstwo Zdrowia informuje, że wyłącza ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 957 (13 osób zmarło).

Paulina Górska

Paulina Górska

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas