Nowy Lidl w Białymstoku jest już otwarty [ZDJĘCIA]

2020.03.12 09:37
Mnóstwo produktów w obniżonych cenach, szeroki asortyment, wygodny parking oraz niespodzianki - to wszystko czeka na klientów nowo otwartego sklepu sieci Lidl w Białymstoku.
Nowy Lidl w Białymstoku jest już otwarty [ZDJĘCIA]
Fot: Maciej Safaryn

Otwarto ósmy Lidl w Białymstoku

W czwartek (12 marca) o godz. 7.00 swoje drzwi po raz pierwszy otworzył nowy sklep sieci Lidl. Mieści się on przy ul. Antoniuk Fabryczny 54 na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Obiekt liczy 914 metrów kwadratowych, a zakupy w nim można zrobić od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 8.00-20.00. Ponadto obiekt wyposażono w takie ekologiczne rozwiązania, jak między innymi instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, o odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED.

W dniu otwarcia, a nawet dłużej - do soboty (21 marca) - klienci mogą liczyć na niespodzianki oraz specjalne promocje na produkty praktycznie ze wszystkich działów.

Jak zapowiadała Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communication, Lidl Polska, "każdy kolejny sklep Lidl to ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom Białegostoku szeroką ofertę naszych produktów".

Z pewnością placówka może liczyć na spore oblężenie, gdyż w związku z panującą sytuacją odnośnie zagrożenia koronawirusem Polacy szturmem ruszyli do robienia zapasów produktów spożywczych oraz środków czystości i pierwszej potrzeby. W wielu sklepach półki świecą pustkami i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

Przed nowym Lidlem mieści się parking, na którym z powodzeniem zmieszczą się 34 samochody osobowe. Trzeba jednak pamiętać, że bezpłatny jest wyłącznie postój trwający do 1,5 godziny - należy wydrukować bilet parkingowy i umieścić go w widocznym miejscu za szybą. W przypadku jego braku lub przekroczenia znacząco czasu parkowania zostaje wystawione wezwanie do zapłaty.

Dla każdego coś dobrego

W nowo otwartym sklepie nie zabraknie świeżych owoców i warzyw, pieczywa, wędlin, mięsa, nabiału, kosmetyków, chemii i artykułów dziecięcych. Na klientów Lidla będą czekały - tak jak w innych sklepach - tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata. W asortymencie są też tekstylia, między innymi odzież kobieca, męska, dziecięca i młodzieżowa, a także ubrania i akcesoria sportowe dla całej rodziny. Do tego dochodzą jeszcze artykuły przemysłowe oraz budowlane i zabawki.

W Białymstoku działa już łącznie 8 sklepów sieci Lidl - nowo otwarty przy ul. Antoniuk Fabryczny oraz przy ul. Bitwy Białostockiej, Nowowarszawskiej, Jesionowej, Pogodnej, Sowlańskiej, Słonecznikowej, a także przy al. Jana Pawła II.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1773 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39