Nowy lokal w Atrium Biała! To znana sieciówka

2024.04.09 15:26
W sobotę (13.04) nastąpi oficjalne otwarcie nowego lokalu w Atrium Biała. Na klientów czeka mnóstwo niespodzianek.
Nowy lokal w Atrium Biała! To znana sieciówka
Fot: Facebook: BuBu Tea Białystok

Wielkie otwarcie już w ten weekend

Białystok zyskuje kolejny barwny punkt na swojej kulturalnej mapie! Już w nadchodzącą sobotę, 13 kwietnia, miłośnicy oryginalnych smaków i kolorowych doznań będą mogli cieszyć się otwarciem BuBu Bubble Tea w Atrium Biała. Nowy lokal będzie mieścił się po stronie górnego parkingu, tuż obok sklepu Rossmann.

BuBu Bubble Tea to marka, która oferuje egzotyczne, kolorowe i przede wszystkim pyszne herbatki bąbelkowe. Bez względu na to, czy wolisz coś słodkiego, orzeźwiającego czy owocowego, w BuBu Bubble Tea znajdziesz coś dla siebie.

Przy otwarciu nowego lokalu możesz spodziewać się licznych niespodzianek. Na początek, każdy klient będzie mógł skorzystać z promocji "duża BuBu w cenie małej", co na pewno ucieszy fanów tych napojów.

Mają prawie 30 punktów w Polsce

BuBu Tea rozrosła się w Polsce do imponującej liczby 29 punktów usytuowanych strategicznie w różnych miastach kraju. W Białymstoku, lokalne oddziały BuBu Tea zagościły już w dwóch centralnych lokalizacjach - Galerii Jurowieckiej oraz w Alfa Centrum, oferując mieszkańcom i turystom odrobinę egzotyki i orzeźwienia w postaci kultowych napojów.

Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż sieciówka rozszerzyła swoją obecność również na inne polskie miasta, obejmując swoim zasięgiem takie miejsca jak Sandomierz, Kraków, Warszawa, Szczytno, Wrocław, Kalisz czy Łódź.

Za sieciówką stoi Multi Ice Group.

- Stworzyliśmy BuBu Bubble Tea, wyjątkowa markę z egzotycznymi, kolorowymi herbatkami bąbelkowymi. Multi Ice Group to 20 lat doświadczenia, 4 dochodowe marki franczyzowe dobrze zaopiekowane. To także specjaliści w branży ceniący sobie relacje z klientami a jednocześnie operujący na nowoczesnych rozwiązaniach i systemach. Dostarczamy w biznesie wszystko od A do Z - czytamy na stronie właściciela franczyzy.

Polacy pokochali tajwański przysmak

Bubble tea, znana również jako boba tea to napój pochodzący z Tajwanu, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Pomysł na bubble tea narodził się w latach 80. XX wieku w Tajpej, stolicy Tajwanu. Początkowo bubble tea było po prostu mieszanką herbaty, mleka i syropu owocowego, jednak z czasem zaczęto dodawać do niego różne dodatki, co uczyniło go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla konsumentów.

Składa się z kilku głównych składników. Podstawą jest herbata, która może być zielona, czarna lub owocowa, często słodzona syropem. Następnie dodaje się mleko lub śmietankę, co nadaje napojowi kremową konsystencję. Jednak najbardziej charakterystycznym elementem bubble tea są właśnie bąbelki tapioki, które nadają napojowi jego charakterystyczny smak i wygląd. Bąbelki te są gotowane w specjalnym syropie, dzięki czemu stają się miękkie i lekko żelatynowe, a ich wnętrze jest delikatnie żółte.

Bubble tea jest powszechnie spożywane jako orzeźwiający napój, często serwowany z długą słomką do ssania bąbelków tapioki. Dodatkowo, za sprawą swojej kolorowej i atrakcyjnej prezencji, nietypowa herbata stała się popularnym elementem kultury młodzieżowej, szczególnie wśród osób zainteresowanych kulinariami i kulturą Azji Wschodniej.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

933 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39