Nowy salon w Outlet Center. Znana marka wśród najemców

2014.09.30 00:00
Do grona najemców Outlet Center w Białymstoku dołączyła sportowa marka 4F. Zakupy w nowym sklepie będzie można zrobić wiosną 2015 roku.
Nowy salon w Outlet Center. Znana marka wśród najemców
Fot: materiały prasowe

Salon o powierzchni 160 mkw. pojawi się w centrum wraz z jego otwarciem przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych, które nastąpi wiosną przyszłego roku. Sklep 4F rozszerzy jego ofertę w zakresie odzieży i akcesoriów sportowych dla takich dyscyplin, jak narciarstwo, snowboard, fitness, bieganie czy jazda na rowerze. Produkty marki 4F doceniają zarówno sięgający po medale profesjonaliści, jak i osoby uprawiające sport dla przyjemności. Wysoka jakość produktów, aktualne wzornictwo, przystępne ceny i nieustannie poszerzany asortyment sprawiają, że firma z powodzeniem konkuruje ze światowymi gigantami.

Od lat marka 4F współpracuje też z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Polskim Związkiem Biatlonowym, a także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. W roku 2012 stworzyła kolekcję, w której reprezentacja Polski wystąpiła podczas XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a w roku 2014 kolekcję na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi.

W Outlet Center powstanie blisko 100 sklepów. Obiekt będzie działał w ramach parku handlowego, w skład którego wejdzie funkcjonująca już Castorama, sklep Biedronka, stacja benzynowa Lotos oraz market Agata Meble. Do dyspozycji klienci będą mieli 1400 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum wiosną 2015 roku.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1888 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39